Як намалювати захід сонця.

Незважаючи на те, що захід є виключно фізичним явищем, він володіє приголомшливою красою і енергетикою. Завдяки цим властивостям, він став улюбленим сюжетом для початківців пейзажистів.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу;
  • - олівець;
  • - фарби;
  • - ластик.
Інструкція
1
Проведіть горизонтальну лінію трохи нижче середини листа. Вона позначить горизонт. Зробіть цю лінію трохи ширше і потім розтушуйте її. Над горизонтом накресліть сонце у вигляді великого півкола. Зафарбуйте його жовтою фарбою. Потім трохи затонуйте нижню частину півкола світло-оранжевим відтінком.
2
Намалюйте відображення сонця. Для цього накресліть витягнутий півколо з хвилястим краєм внизу від лінії горизонту. Пофарбуйте його в жовтий колір. Після цього додайте горизонтальні помаранчеві лінії від середини відображення до його верхньому краю. З кожним разом малюйте лінії все ближче один до одного. У верхній частині вони повинні злитися воєдино.
3
Потім зафарбуйте небо яскравим помаранчевим кольором. Взявши світло-помаранчеву фарбу, намалюйте ледве помітні розмиті хмари. Воду пофарбуйте в багряно-червоний відтінок. Наостанок додайте чорний силует парусника і його відображення.
4
Намалювати краєвид з сонцем, майже опустився за обрій, можна таким чином. Визначте місце розташування горизонту на аркуші паперу. Накидайте силует далекого скелястого берега. Лінію берега малюйте більш тонкої посередині. Відображення берега має бути трохи розпливчатим. Зафарбуйте силует чорною фарбою.
5
Потім намалюйте півколо в середній частині аркуша над силуетом далекого берега. Пофарбуйте його темно-рожевою фарбою. Верхній край сонячного півкола затонуйте персиковим відтінком. Намалюйте другий півколо вниз від лінії берега. Він повинен віддзеркалювати сонце. Зробіть відображення світло-оранжевим і трохи розтушуйте його.
6
Потім взявши жовту фарбу, проведіть дві вигнуті смуги вгорі над сонцем і внизу під його відображенням. Ваш малюнок повинен віддалено нагадувати очей, в якому роль зіниці грає сонце, а роль повік виконують жовті дуги.
7
Далі намалюйте дві оранжеві смуги поряд з жовтими. А після помаранчевих - блакитні. Залишилося простір заповніть темно-синьою фарбою. Розтушуйте намальовані до цього кольорові смуги. Завершіть малюнок додаванням силуетів двох пальм. Розташуйте їх по краях зображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=neyhx8P_D0s
Зверніть увагу
Багато художників, які пишуть пейзажі, дуже люблять зображувати саме це явище природи, так як зображення заходу завжди виходить по-різному. Але, як намалювати захід правильно? Захід сонця - це завжди поєднання дуже красивих і складних відтінків, тому написати захід у карандашном стилі або фарбами - дуже складно.
Корисна порада
Як намалювати захід олівцем поетапно. Захід - циклічне тимчасове явище, коли сонце, намотуючи кола навколо планети, залазить під землю на лінії горизонту. Є протилежністю сходу, хоча процес відрізняється хіба що напрямком. При цьому сонце стає червоним, як комуністи на Марсі. Сьогодні розповім Вам як малювати захід - те, що привертає до себе поетів ...