Як встановити ігри на айпод.

Плеєр компанії Apple - iPod Touch, налічує чотири види поколінь. Кожне з них здатне завантажувати ігри для операційної системи iOS. Ігри для iOS і iPod Touch зокрема, дуже захоплюючі і деталізовані. Завантажити ігри на айпод можна двома способами.
Вам знадобиться
  • програма Apple iTunes.
Інструкція
1
Перший спосіб фіктивно порушує безпеку пристрою, однак є найпопулярнішим способом установки ігор - це джайлбрейка (jailbreak - «втечу з в'язниці», англ). Раніше використання телефону з джайлбрейка і установка ігор на такий апарат вважалася піратством проти розробників додатків для операційної системи iOS, але приблизно з середини 2010 року джайлбрейка дозволений, хоча не рекомендується компанією Apple. Джайлбрейка - це процедура злому закритої операційної системи телефону або плеєра. Завдяки джайлбрейка, iPod Touch може обходити ідентифікацію ігор на прив'язку до даних покупця, так як більшість ігор для цієї платформи платні. Джайлбрейка дозволяє встановлювати ігри безкоштовно. Для цього потрібно встановити на комп'ютер програму Apple iTunes і синхронізувати iPod Touch з бібліотекою iTunes.
2
Після цього необхідно завантажити цікаву для вас гру у форматі * .IPA (стандартний формат додатків для iPhone, iPod і iPad). Двічі клікніть по скачав файлу, щоб додати його в бібліотеку iTunes. Перейдіть на вкладку «Програми» в програмі і встановіть прапорець навпроти іконки ігри , після чого натисніть кнопку «Синхронізація» в правому нижньому кутку програми Apple iTunes. Розпочнеться розпакування ігри на плеєр. Як тільки синхронізація завершиться, ви зможете знайти ярлик ігри в iPod Touch на останній зайнятої сторінці терміналу.
3
Другий спосіб - офіційне придбання ігор у AppStore. AppStore являє собою віртуальний магазин додатків, в якому можна скачати ігри і програми. Всі додатки в ньому діляться на платні і безкоштовні.
4
Щоб викачувати безкоштовні додатки, знадобиться обліковий запис в AppStore, яку можна створити як з iPod Touch (буде потрібно підключення до інтернету через Wi-Fi), так і з комп'ютера через програму iTunes. Якщо ви не плануєте купувати платні ігри , виберіть розташування - США. У налаштуваннях кредитної інформації буде доступний пункт «Без кредитної картки». Якщо ж ви плануєте купувати ігри за гроші, у платіжній інформації потрібно ввести номер і секретний код карти. При цьому карти VISA Electron і MasterCard Maestro не підтримуються.
5
Щоб встановити платну або безкоштовну гру, знайдіть її в AppStore і натисніть кнопку Buy. Деякі ігри пропонують прийняти ліцензійну угоду. У такому випадку на екрані з'являться кнопки кшталт No і Accept/Yes - натискайте останню. Плеєр відразу ж почне завантажувати гру. Завантаження буде завершена, коли синя смуга завантаження на іконці ігри , розташованої на робочому столі, заповниться і зникне.
Зверніть увагу
Вартість однієї гри зазвичай коливається в діапазоні від $ 0.99 до $ 9.99.