Як здати несправний телефон. Як повернути несправний телефон на гаранти.

Здійснюючи покупку, завжди хочеться, щоб новий пристрій служило довго і надійно. Тому прикро, якщо раптом товар виявляється несправним або має дефекти. Особливо це стосується мобільного телефону , який завжди повинен бути під рукою.
Вам знадобиться
  • - повна комплектація товару;
  • - товарний чек;
  • - гарантійний талон
Інструкція
1
Якщо ви купили телефон в магазині, по гарантії, то при виникненні проблем ви можете повернути свої гроші. Завжди зберігайте упаковку, чек і решту документацію хоча б доти, поки не закінчиться гарантійний термін на товар. Хоча варто відзначити, що якщо раптом чек загублений, за законом ви можете вдатися до показань свідетелей.Еслі куплений вами телефон несправний або зламався, за законом «Про захист прав споживачів» ви маєте право повернути його назад в магазин, обмінявши на інший або отримавши сплачені гроші. Все, що продавалося з ним в комплекті, має бути у вас в наявності, а сам телефон повинен зберігати товарний від.Другой немаловажний аспект - в поломці і несправності апарату не повинно бути вашої провини, інакше гроші вам ніхто не поверне. Згідно з умовами гарантійного обслуговування, покупець несе відповідальність за поломку, якщо він не дотримувався умов експлуатації, піддавав товар механічних, температурних і іншим впливам.
2
Отже, ви вирішили повернути несправний телефон. Знайдіть чек і гарантійний талон, зніміть з них копії. Напишіть заяву на ім'я генерального або виконавчого директора фірми-продавця (уточніть його прізвище та ініціали в магазині), у вільній формі опишіть свою претензію. Не забудьте згадати повна назва пристрою, його вартість, вид поломки, вимога про повернення вам коштів у законний термін. Прикладіть копію гарантійного чека і талона. Поставте дату і підпис. Копію документів залиште у себе. Якщо ви бажаєте бути присутнім при можливій експертизі товару, обговоріть це в заяві. Хоча необхідності в цьому немає. Якщо замість того, щоб повернути гроші, ви хочете обміняти несправний товар на аналогічний, також вкажіть це в заяві. Співробітник магазина, який прийняв вашу заяву і документи, повинен поставити на заяві друк і свій підпис. Він також складе опис того, що прийняв від вас (комплектацію товару) і огляне апарат на предмет відсутності видимих пошкоджень. Потім магазин направить пристрій в сервісний центр на експертизу. Якщо несправність і ваша до неї непричетність будуть підтверджені, ваші вимоги будуть виконані: буде проведений обмін несправного телефону або повернуті гроші.
3
Якщо гарантійний термін вже давним давно минув, то за телефон (навіть несправний) все одно можна отримати невеликі гроші. Існують спеціальні точки прийому апаратів, де несправні стільникові телефони скуповують задешево. Такі точки можна знайти в переходах, по оголошеннях в Інтернеті та газетах.
Зверніть увагу
Експертизу з протягом гарантійного терміну фірма-продавець робить за свій рахунок
Стільниковий телефон є технічно складним товаром, тому якщо ви виявили несправності в своїй покупці, її повернення буде мати деякі особливості порівняно зі звичайним порядком.
Вам знадобиться
  • - претензія.
Інструкція
1
Складіть претензію до продавця (виробника свого, імпортеру). В документі вкажіть, де, коли, за яку ціну придбаний телефон . Якщо у вас зберігся касовий або товарний чек, пошліться на нього як доказ факту покупки. Опишіть виявлені недоліки. Викладіть свої вимоги.
2
Якщо ви повертаєте несправний телефон протягом 15 днів після покупки, вирішите, що будете вимагати: заміни на товар тієї ж марки і моделі, заміни на товар іншої марки (моделі) з перерахуванням купівельної ціни або повернення грошей. Перша вимога може бути заявлено тільки продавцеві, інші два на вибір - продавцю, виробнику або імпортеру.
3
Якщо з моменту покупки пройшло більше 15 днів, перевірте, чи діє на стільниковий термін придатності або гарантійний термін. Цю інформацію шукайте в документації, отриманої разом з телефон ом. Малоймовірно, що такі терміни можуть бути не встановлені, і все ж якщо їх немає, ви вправі повернути телефон в розумний строк, що не перевищує двох років з дати покупки, якщо триваліший період не встановлено законом або договором.
4
Якщо гарантійний строк (строк придатності) на стільниковий ще не минув, заявите одна з вимог, зазначених в пункті 2, але переконайтеся, що дотримується якесь із наступних умов: або недолік товару істотний, або порушено терміни ремонту, або внаслідок частих поломок ви не можете використовувати телефон в цілому протягом 30 днів в кожному році гарантійного терміну. В іншому випадку ви можете розраховувати тільки на безоплатне негайне усунення недоліків мобільного або на відшкодування витрат на його ремонт.
5
Якщо гарантійний термін становить менше двох років, і недоліки виявлено після закінчення гарантійного терміну, але в межах двох років, заявляйте вимоги, про які йде мова в пункті 4, якщо готові довести, що недоліки стільникового телефон а виникли до передачі його вам або з причин, які виникли до цього моменту. Зазвичай це можна зробити за допомогою експертизи.
6
Якщо продавець (імпортер, виробник) призначає експертизу якості товару, скористайтеся своїм правом на участь у цій процедурі, щоб простежити, наскільки незалежно вона виробляється.
7
Якщо продавець (імпортер, виробник) не задовольнить ваших вимог, звертайтеся з позовом до суду. Споживач звільняється від сплати держмита.
Зверніть увагу
Істотний недолік - такий, який не може бути усунутий зовсім або не може бути усунутий без невідповідних витрат і витрат часу. Також суттєвим визнається недолік, що виявляється після його усунення знову.