Як зробити анкету.

Перш ніж зробити таку анкету, щоб люди охоче на неї відповідали, потрібно якимось способом їх до цього примусити. Задаром людям просто лінь відповідатиме на питання і витрачати свій время.Многіе успішні компанії цікавляться, що про них думають їхні клієнти і покупці продукції, їм цікаво збирати дані про те, що вважають за краще клієнти і так далі. І вони досить широко користуються невеликими анкетами для збору даних про споживачів, щоб коригувати свою роботу.
Інструкція
1
Припустимо, ви фахівець call-центру банку або продавець-консультант магазину побутової техніки. До вас кожен день звертаються сотні людей, і кожному з них потрібна допомога у вигляді консультації, ради, корисної інформації. Ви допомагаєте людям, але в теж час можете їх змусити допомогти вам, пропонуючи відповісти на кілька запитань, щоб поліпшити роботу вашої компанії. Повірте, 9 з 10 відреагують на ваше прохання про допомогу відповідями. Хоча продавцю-консультанту ці анкетки ні до чого. Ініціатива тут повинна виходити від начальства.
2
Не тягніть з анкетою. Допомогли людині - попросіть його відповісти на кілька запитань. Надіславши анкету через декілька днів, можна зовсім відповідей не дочекатися. Якщо ви відповідаєте на питання на поштову скриньку користувачів, просто прикладайте до листа з вашим відповіддю анкету.
3
Не потрібно складати багато питань, це буде утомливо для людини. Трьох-п'яти питань буде цілком достатньо. А відповіді на ці питання не повинні у людини забирати багато сил і часу. Намагайтеся, щоб ваші співробітники управлялися з озвучуванням анкети по телефону за п'ять хвилин. Можна менше.
4
Зайва офіційність шкодитиме справі. До людей потрібно ставитися по імені, доброзичливо і жваво. Це дасть людині уявлення про те, що він допомагає такій же людині, як і він, а не сухому і бездушному юридичній особі. Ну і, звичайно, не потрібно людям грубити і відсилати їх «почуття керівництво». Ввічливість і послужливість підвищить відсоток продажів і успішних угод.
Анкета для дівчаток - це простий і цікавий спосіб побільше дізнатися про своїх друзів і зберегти пам'ять про них на довгі роки. Зараз ти дізнаєшся як зробити яскраву і барвисту анкету.
Вам знадобиться
  • Зошит або альбом, кольорові ручки і фломастери, вирізки з журналів, наклейки, клей, ножиці, фотографії.
Інструкція
1
По-перше, вибери красиву товсту зошит або альбом. Ти сама можеш прикрасити її, наклеївши на обкладинку фотографії або вирізки з журналів, а потім закріпивши все це скотчем. Завдяки цьому, твоя анкета стане не тільки красивою, але і міцною.
2
По-друге, запам'ятай, перша сторінка належить господині анкети. Тут ти можеш написати про себе, наклеїти фотографію, розповісти про свої розваги і хобі. Не забувай про маркери і фломастерах, роби кожну сторінку яскравою.
3
По-третє, найважливіше - питання. Їх ти можеш написати на наступній сторінці, після своєї, або на кожній сторінці для друзів (це зручно, але займе багато часу) Обов'язково почни список питань з імені, дати народження, адреси і телефону. А потім можеш питати все, що захочеться ... Наприклад, про улюблений фільм, акторів, музику, захоплення, батьків, домашніх тварин. Можеш навіть задати декілька каверзних запитань)) Знову ж таки, прикрашай сторінки наклейками і вирізками і не забудь попросити друзів, не тільки відповісти на запитання, а й красиво оформити свою анкету.
4
По-четверте, наповни анкету різною цікавою інформацією та конкурсами, щоб твоїм друзям було не нудно її заповнювати. Наприклад, додай рубрики: "А чи знаєш ти ...?", "Секрет" (загнив кут сторінки, щоб вийшов конверт і нехай кожен покладе туди маленький сюрприз), "Інтерв'ю" (всі зможуть задати тобі будь-яке питання), "Домашні тварини "та ін.
5
Красива анкета навіть через багато років, буде нагадувати тобі про твої друзях, і ти з посмішкою будеш згадувати яскраві моменти твого дитинства.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=haUeEZ0kqko
Корисна порада
1.Отдел велику кількість сторінок для друзів. 2. Роби анкету яркой.3. Задавай цікаві питання, але їх не повинно бути занадто багато.