Як зробити ліфт УАЗ. поради з ліфтінгу кузова УАЗа буханки.

За принципом втручання в конструкцію автомобіля ліфт може бути кузовним або ліфт ом підвіски. Кузовний більш простий і безпечний, тому що майже не змінює центр ваги УАЗа. Зберігається стійкість на поворотах і бездоріжжі.
Інструкція
1
Кузовний ліфт проводиться за допомогою проставок між кузовом і рамою. З усіх існуючий видів проставок алюмінієві мають оптимальний баланс між якістю і ціною. Основна їх перевага - міцність і жорсткість кріплення кузова до рами. Великий асортимент алюмінієвих проставок випускається зарубіжними фірмами для всіх видів позашляховиків. Всі вони мають високу якість виготовлення і прекрасно підходять для позашляховиків УАЗ.
2
При установці проставок між рамою і кузовом виникне необхідність підрізати крила і арки коліс. Також встановіть бічні бризковики для захисту скло від вилітає з-під коліс грязі. Виникаючі проблеми з тросами, магістралями і рульовим механізмом вирішуються нескладно. Залежно від виду проставок, відстань від кузова до рами буде збільшено на 40-80 мм. У поєднанні з колесами більшого діаметру дорожній просвіт підвищиться на 50-150 мм.
3
Ліфт підвіски дозволяє більш суттєво підвищити прохідність, однак підвищить центр ваги УАЗа, що зробить позашляховик більш небезпечним в русі. При виборі висоти ліфт ованія підвіски дотримуйтесь баланс між підвищенням прохідності і збільшенням небезпеки перекидання. Дуже важливо враховувати граничний кут нахилу карданних валів, до досягнення якого вони зберігають свою працездатність. Також врахуйте, що чим більше буде кут нахилу карданного валу, тим сильніше він зношується.
4
Щоб боротися з підвищеною небезпекою перекидання розширте колію колісними проставкамі, широкими шинами, колісними дисками з негативним вильотом і/або заміною мостів на «Барс» або «Спайсер». Встановіть дискові гальма, що розширить колію на 40-50 мм. Щоб позбутися проблеми граничного кута нахилу карданних валів, встановіть подовжені вали, проставки між фланцями карданів і мостів або збільшіть довжину карданного валу з його балансуванням.
5
Оберіть спосіб ліфт ованія підвіски залежно від того, яку висоту бажаєте отримати. При невеликій висоті ліфт ованія просто додайте листи, або замініть ресори іншими, з великою кількістю аркушів, або встановіть більш довгі сережки ресор. Простий і практичний спосіб - встановіть прокладки між мостами і ресорами. Інший варіант - встановіть проставки в кронштейнах кріплення ресор. Обидва останніх варіанти часто застосовують на уазіках- «буханках» через можливість ліфт овать на різну висоту і через збереження рідних деталей.
6
Врахуйте, що для успішного подолання бездоріжжя підвіска повинна бути як можна більш енергоємною, щоб краще забезпечувати контакт колеса з грунтом. Неправильний спосіб або неправильна технологія ліфт ованія може зробити підвіску дуже жорсткою.
7
Для ліфт ованія передній пружинної підвіски УАЗа встановіть прокладки між пружинами і опорними чашками шасі. Або встановіть більш довгі пружини. При цьому враховуйте зміни кутів важелів. Чим сильніше цей кут зміниться, тим гірше стане керованість і реакція позашляховика на перешкоди. Щоб боротися з цим, опустіть кронштейни кріплення важелів.
8
Розумно поєднуйте кузовний ліфт з ліфт ом підвіски. Бюджетні та прості варіанти рішень дозволяють зробити для УАЗа 50-70 мм кузовного ліфт а і стільки ж ліфт а підвіски. Можливо і більш високі параметри, але їх складність і вартість значно вища.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YZgrqFOeD4g
Корисна порада
Після виконання ліфта підвіски обов'язково замініть амортизатори на більш довгоходові. Чим якісніше будуть встановлені амортизатори, тим краще вони будуть згладжувати нерівності дороги.