Як мити пластикові вікна.

На світі залишається все менше людей, які б не чули про пластикові вікна . Чому вони користуються такою популярністю? На це існує кілька причин. Пластикові вікна захищають ваш будинок від холоду, протягів, пилу і вуличного шуму. До того ж, за ними дуже просто доглядати. Але незважаючи на те, що пластикові вікна не вимагають особливого догляду, знати основні правила їх експлуатації необхідно. Тоді ваші вікна надовго збережуть свій первинний вигляд і будуть радувати вас білизною і глянцем.
Вам знадобиться
  • - гумові рукавички;
  • - губка;
  • - ганчірки;
  • - засіб для миття скла;
  • - мильний розчин.
Інструкція
1
Протріть підвіконня, рами і скла сухою м'якою тканиною. Це допоможе видалити пил.
2
Помийте пластикові рами і стулки. Ретельно виберіть засіб для миття вікон. Важливо пам'ятати, що при митті пластикових вікон не можна застосовувати абразивні засоби, а також рідини, до складу яких входять кислоти і сильні розчинники. Також неприпустимо застосування ацетону або бензину. Рекомендується використовувати спеціальні миючі засоби для пластикових вікон або звичайний мильний розчин.
3
Акуратно очистіть ущільнювач вікна від скопилася пилу і бруду. Візьміть м'яку ганчірку, змочіть її в теплому мильному розчині і ретельно протріть ущільнювач. Витріть насухо м'якою серветкою. Нанесіть на ущільнювач спеціальний засіб з силіконом. Якщо ви не змогли купити такий засіб, можна замінити його касторовою олією. Нанесіть масло на серветку й акуратно обробіть кожну складку ущільнювача.
4
Фурнітуру пластикових вікон мити водою не рекомендується. Протріть налиплу бруд ганчіркою. Після цього необхідно змастити всі рухомі деталі і запори машинним маслом. Таку мастило рекомендується проводити не рідше двох разів на рік.
5
Для миття скла пластикового вікна можна скористатися спеціальними засобами, що містять нашатирний спирт. Якщо скла в ваших вікна х сильно потьмяніли, можна злегка змочити їх оцтом, а потім промити чистою водою. Також скла зможуть зберегти надовго свій блиск, якщо у воду для їх миття додати крохмаль.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UUcg_1mNcmk
Зверніть увагу
Мити пластикові вікна рекомендується не рідше одного разу на місяць. Варто пам'ятати, що вже через два місяці немиті стекла будуть пропускати на 15% менше світла.
Корисна порада
Перед миттям вікон необхідно очистити водовідведення від пилу і мусора.Не рекомендується мити скло, якщо на нього падають прямі сонячні промені - ви просто можете не помітити смуг і розлучень.