Як зробити символ року.

Якщо роздумуєте над тим, що подарувати друзям напередодні наступаючого року, то зробіть символ прийдешнього року своїми руками. Такий подарунок нікого не залишить байдужим.
Вам знадобиться
  • Фантазія
Інструкція
1
Перед настанням Нового календарного року приємно дарувати друзям і знайомим невеликі подарунки, милі дрібнички. Чудовим варіантом такого сюрпризу буде символ прийдешнього року, зроблений своїми руками. Причому те, в якому вигляді ви зробите символ року, залежить від вашої фантазії і ваших захоплень.
2
Якщо ви вмієте в'язати, то можна зв'язати маленьку іграшку у вигляді тварини, що символізує наступаючий рік. Іграшка може зображати як реальне тварина, що живе в природі, або бути кумедною, як герой мультика. Виконати даний подарунок можна у вигляді ялинкової іграшки. Особливо такий подарунок підійде, якщо в будинку мережу діти, їм завжди приємно отримати іграшку в подарок.Еслі ви захоплюєтеся шиттям, символ року можна зшити. Викрійку без проблем можна знайти в інтернеті або спеціалізованому журналі. Підберіть кілька видів тканини, скомбінуйте її незвичайним чином, і зшийте головного героя наступаючого року. Можна зшити йому навіть крихітну одежину, це виглядає вельми зворушливо і мило.
3
Якщо ви любите робити мило, можна зварити мило в формі символу року. Додайте туди ароматичних масел і засушених квітів, і такий подарунок буде оцінений по достоїнству. Можна зробити підвіску у формі символу року. Кухоль з відповідним зображенням. Панно. Картину. Вазу. Торт. Нарешті, светр з вив'язаним символом наступаючого року. Фантазуйте, дерзайте, вбивайте ваших друзів і близьких своєю майстерністю.
Корисна порада
Символ року можна дарувати, не чекаючи новорічної ночі. Тоді його можна буде заздалегідь вписати в Новорічний інтер'єр.