Як встановити захист фар.

Захист фар потрібна для того, щоб вони не пошкодилися при попаданні каменів, піску, абразивного пилу і т.д. Для того щоб встановити її, підберіть потрібну захист по марці автомобіля. Відкрийте капот і використовуючи спеціальні кріплення, закріпіть захист на фар ах.
Вам знадобиться
  • захист фар, ніж, викрутка.
Інструкція
1
Придбайте захист фар , обов'язково вказавши продавцеві модель автомобіля, на яку вона береться. Тільки в цьому випадку її можна буде встановити, оскільки автовиробник не передбачає спеціальних кріплень для альтернативної захисту фар . При виборі зверніть увагу на матеріал, з якого зроблений захист. Найкраще купувати її з литого скла товщиною не менше 3 мм - тільки тоді захист зможе ефективно виконувати свої функції, не стаючи при цьому перепоною для світлових променів, тому не зменшуючи світлову силу оптики.
2
Підготуйте захист для установки, розпакуйте її. Безпосередньо перед установкою зніміть з неї захисну плівку. Деякі автолюбителі не роблять цього, помилково вважаючи, що так захист буде ще міцніше, але якісне обладнання не потребує такої опіки - це тільки знизить її світлопроникність, а значить і безпеку пересування в нічний час.
3
Для установки захисту відкрийте капот автомобіля і переконайтеся, що фар и жорстко закріплені в своїх гніздах. Визначтеся з установкою захисту на праву і ліву фар у, а також з верхом і низом. Всі кріплення повинні ідеально підходити до фар ам - тільки в цьому випадку можна виробляти подальшу установку. Як правило, кріплення являють собою спеціальні гачки з міцного і пружного матеріалу. Заведіть нижні кріплення в проміжок між бампером і фар ой і закріпіть їх там. Після цього заведіть верхні гачки і заклацніть їх на підставі самої фар и. Перевірте міцність з'єднання. Захист не повинна ковзати або хитатися, вона повинна становити єдине ціле з фар ой.
4
Акуратно закрийте капот. При закриванні простежте, щоб металеві частини не торкалися скла. Якщо це буде відбуватися, при відкритті-закритті капота буде постійний ризик пошкодження захисту. Періодично знімайте захист і протирайте її та фар у зсередини, щоб поліпшити світлопроникність.