Як оцінити менеджера по персоналу.

В останні роки дуже змінилася мотивація працівників, наприклад, раніше вони прагнули знайти довгострокову роботу і пропрацювати на ній хай не все життя, але більшу частину. Сьогодні ж кар'єру неможливо розписати на декілька років вперед, життя зіштовхує людей з непередбаченими обставинами, і вони змушені змінювати професії та місця роботи. Роль менеджера по персоналу полягає в консультуванні працівників, забезпеченні умов для роботи, тобто його обов'язки полягають в слові «наставник». Як же охарактеризувати роботу такого співробітника?
Інструкція
1
Менеджер по персоналу повинен в першу чергу вміти організувати співробітників. Для цього він повинен володіти умінням вести переговори, мати приємну зовнішність і розташовувати людей до себе. Саме за результатами його роботи можна визначити професіоналізм. Критерієм оцінки є задоволеність роботодавця в укомплектованості штату.
2
Також він повинен вміти оцінювати професіоналізм співробітника, тобто розгледіти в ньому цінного для фірми людини. Важливо буде і зацікавити такого працівника, пояснити йому переваги даної роботи.
3
Наступний показник - це вміння провести адаптацію нових людей. Тут менеджеру по персоналу знадобитися знання організації бізнесу, а також роботи кожної ланки структури. Показником позитивної оцінки є хороші відгуки про прийнятих працівників, час його випробувального терміну.
4
Також менеджер повинен вміти утримати талановитих співробітників. Для цього йому знадобляться знання про мотивацію людей. Він повинен виявити обдарованих працівників. Оцінкою роботи є кількість проведених заходів по утриманню таких штатних одиниць.
5
В обов'язки менеджера входить і пересування по кар'єрній драбині людей, тобто він повинен оцінювати співробітників і, виходячи з цього, пропонувати їх на вищу посаду. Оцінюється робота за кількістю підвищених працівників і термін їх підвищення з дня прийому на роботу.
6
Важливим фактором є і навчання персоналу. Менеджер повинен знати ринок освітніх послуг, а також вміти вибирати способи навчання людей і складати програми самореалізації співробітників.
7
Знання кадрового діловодства є дуже важливим критерієм у роботі менеджера . Він повинен знати трудове законодавство і вміти вести документацію.
8
Також важливою якістю такого управлінця є вміння взаємодіяти з підлеглими, розставляти пріоритети і вирішувати конфліктні ситуації.