Як заправити лазерні картриджі Xerox.

Заправка картриджів Xerox є досить трудомістким процесом і вимагає особливої обережності через особливій конструкції резервуара і фотобарабана. Завантаження тонера слід виробляти акуратно, оскільки картридж має досить тендітну конструкцію. Розбирати пристрій потрібно уважно і акуратно. Тонер для картриджів Xerox дуже токсичний, тому уникайте прямого контакту з барвним порошком.
Вам знадобиться
  • - тонер;
  • - викрутка;
  • - пилосос;
  • - безворсової ганчірка;
  • - жорстка кисть;
  • - канцелярський ніж
Інструкція
1
Покладіть картридж фотобарабаном вниз, а пробку заправного отвори залиште зліва. Відкрутіть кілька саморізів. Подденьте плоскою викруткою пару засувок, які знаходяться на ближній частині корпусу.
2
Відкрийте кришку і відкрутите по 3 самореза з кожного боку. Зніміть бічні кришки, відкладіть в сторону вал для зарядки.
3
Зніміть лезо, відкрутивши його за допомогою викрутки. Зніміть фотобарабан. Акуратно загорніть його в ганчірку і відкладіть в сторону. Для картриджів Phaser 3110 зніміть контактну пружину, яка знаходиться в контактній торцевій частині пристрою.
4
Подрежьте гумові ущільнювачі і відкрутите два самореза. Зніміть дозуюче лезо. Розбірку можна вважати закінченою.
5
Висипте тонер із решти нерозібраної частини. Очистіть всі внутрішні частини картриджа, бажано пристрій пропилососити і прибрати залишки тонера з вала за допомогою жорсткої кисті. Акуратно пропилесосьте дозуюче лезо, а потім закріпіть його назад за допомогою відповідних засувок. Змастіть контактні частини токопроводящей мастилом і встановіть контактну пружину.
6
Обітріть фотобарабан безворсовой тканиною, не торкайтеся пальцями до фотослое. Встановіть бічні стінки картриджа, послабивши напрямні пружини.
7
Заправку можна здійснити засипанням тонера через верхню кришку, а можна засипати барвник в заправний отвір за допомогою воронки. Необхідно завантажувати не більше 80-85 грам тонера.
8
Закрийте пробку заправного відсіку, почистіть спиртом зовнішні контакти. Пару раз нахиліть картридж в різні сторони. Тонер не повинен висипатися.
Зверніть увагу
Не економте на тонері для картриджів такого типу, користуйтеся оригінальним комплектом для заправки. Якщо ви не маєте досвіду в заправці лазерних картриджів, то краще довірити цю роботу фахівцям.
Корисна порада
В деяких випадках при заправці можна не знімати дозуюче лезо, а просто почистити його за допомогою ганчірки і пилососа.