Як накладати маску на обличчя.

Маски потрібні будь-якому типу шкіри. Вони допомагають наситити її доброчинними елементами, освіжити колір обличчя, підвищити пружність і еластичність шкіри, зробити її більш зволоженою або надати матовість. Різні маски припускають різний спосіб їх застосування. Перш ніж скористатися маскою, необхідно дізнатися, як накладати її на особа .
Інструкція
1
Маску наносять на чисте особа . Підготуйте шкіру. Видаліть косметику засобом для зняття макіяжу, вмийтеся з використанням пінки або молочка, що очищає (залежно від вашого типу шкіри). Підсушіть шкіру обличчя. Прочитайте на упаковці маски інструкцію по застосуванню і час впливу.
2
Зволожуючі, живильні, тонізуючі маски. Такі зазвичай мають консистенцію крему або гелю і накладаються середнім або товстим шаром на 5-15 хвилин. Спеціальною лопаткою або кінчиками пальців нанесіть маску на шкіру рівномірним шаром, уникаючи шкіри губ і навколо очей. Залиште маску на обличчі на зазначений час, змийте водою. Часто зволожуючі і живильні маски на кремовій основі можна не змивати. Просто видаліть надлишки кошти ватним диском або серветкою.
3
Маски на основі глини. Підсушуючу маску нанесіть товстим шаром на очищену шкіру обличчя, уникаючи ділянки навколо очей. Маски з поживними і зволожуючими компонентами і деякі підтягують маски на основі глини можуть наноситися на всі особа , включаючи шкіру навколо очей і губи. Дочекайтеся, поки глина висохне. Перший тип масок змивається теплою водою. Другий тип можна зняти, як плівкову маску. Підчепите кінець маски біля краю підборіддя і потягніть маску вгору.
4
Маски з ефектом пілінгу на основі кислот (хімічних і фруктових) наносяться тонким рівномірним шаром. Накладіть маску за допомогою спеціального аплікатора або кінчиками пальців, почекайте вказаний в інструкції час, ретельно змийте водою. Не залишайте маску на обличчі на триваліший термін. Хоча в масках для домашнього пілінгу концентрація кислот не така висока, як у професійних засобах, компоненти все одно можуть викликати роздратування і почервоніння шкіри. Не наносіть такі маски на ніжну шкіру навколо очей.
5
Плівкові маски з різним ефектом (очищають, зволожуючі, тонізуючі) служать декільком цілям: очистити шкіру від надлишків шкірного сала, видалити відмерлі частинки шкіри і, в залежності від зазначеного ефекту, підвищити тонус шкіри, освіжити її, вирівняти текстуру і так далі. Нанесіть маску на особа середнім шаром і залиште на зазначений час (як правило, 10-20 хвилин). Коли маска висохне, підчепити її за край у лінії підборіддя і потягніть вгору. Чи не накладайте маску занадто тонким або товстим шаром. Перше призведе до того, що при знятті вона буде рватися, друге - до того, що маска не встигне висохнути за вказаний проміжок часу.
6
Маски-ексфоліанти наносяться на зволожену шкіру. Обполосніть особа водою, візьміть невелику кількість маски кінчиками пальців, обережно помасажуйте шкіру обличчя протягом декількох хвилин, уникаючи шкіри навколо очей, ретельно змийте водою. Інший тип таких масок має текстуру вузького крему, не містить абразивних гранул і більше схожий на пілінг. Наноситься він на зволожену (але не мокру) шкіру на зазначений час. Після того, як маска підсохне, скачайте її пальцями до повного видалення, обполосніть особа водою.