Як вибрати кредитну карту.

Сьогодні кожен поважаючий себе банк пропонує кредитні карти і, як правило, декількох видів. Асортимент величезний! Але при цьому є цілком конкретні критерії вибору, на які варто орієнтуватися, щоб знайти вигідну кредитну карту .
Інструкція
1
Визначтеся з типом карти. Крім відсотка за користування кредитом вам необхідно буде щорічно оплачувати і обслуговування картки. Обслуговування карт категорії Classic і Standart обходиться в середньому в 700-800 рублів, дорогі карти категорій Gold і Platinum коштують від 3000 рублів на рік і вище. Переплачувати за обслуговування має сенс у тому випадку, якщо вам необхідна кредитна карта з великою сумою ліміту, якщо ви хочете підкреслити свій високий статус, якщо у вас є необхідність в розширеному спектрі послуг.
2
Дізнайтеся остаточну вартість кредиту. Уважно читайте договір. Додаткові комісії та платежі можуть значно збільшити ваші переплати по кредиту: плата за випуск картки, за ведення позикового рахунку, комісія за оформлення кредиту, страхові внески - багато банків віртуозно знаходять масу приводів витягнути з вашого гаманця зайву копієчку.
3
Зверніть увагу на наявність пільгового періоду (grace period), протягом якого комісія за користування грошовими коштами не стягується. Як правило, це 30-45 днів. Але і тут необхідно досконально ознайомитися з прописаними в договорі умовами: grace period відраховується не з моменту вчинення платіжної операції, а з початку розрахункового періоду.
4
Оберіть валюту. Будете ви користуватися картою тільки у вашій країні або гроші необхідні вам для закордонної поїздки? Карти VISA, MasterCard і American Express можуть бути оформлені в різних валютах. Міжнародній рублевої картою ви теж зможете скористатися за кордоном, але в такому випадку вам доведеться заплатити комісію за конвертацію.
5
Дізнайтеся все про погашення кредиту. Як можна вносити платежі? Необхідно безпосередньо відвідувати банк або можна скористатися терміналом, оплатити на пошті або через інтернет? Попросіть, щоб вам розрахували суму мінімального платежу. Уточніть розмір штрафів за прострочення і терміни їх стягнення.
Зверніть увагу
Крім цього, стали різко знижуватися процентні ставки по заборгованості, плата за видачу та подальше обслуговування карт. Проте, вибрати кредитну картку стало набагато важче, адже зараз існує багато важливих критеріїв, за якими і потрібно орієнтуватися. Головне, що вам потрібно - це зробити максимально вигідний вибір на користь тієї чи іншої кредитної картки.
Корисна порада
Як вибрати кредитну карту ?. Щоб вирішити який пластиковий продукт вам більше до душі, нужнообратіть увагу на такі критерії Досить часто банкіри нав'язують своїм клієнтам кредитні карти, переконуючи, що саме у них кращі умови. Але поспішати не варто. Ринок великий і вибрати є з чого. Перше на що слід звернути увагу, це комісії, які банк стягує за обслуговування картки, за зняття готівки.