Як зменшити витрату газу. Як зменшити витрату газу котла.

Метан і пропан є цінними хімічними речовинами. Вони, аналогічно нафти, використовуються в якості не тільки палива, але і сировини для виробництва пластмас і навіть ліків. Замислюватися про їх економії повинен кожен.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся автомобілем, обладнаним ГБО, для економії газу використовуйте ті ж прийоми, які звичайно застосовуються для економії бензину. Виробіть економічний стиль водіння, правильно відрегулюйте двигун, і т.д.
2
При використанні газової плити застосовуйте посуд, що забезпечує найменші втрати тепла (не надто малого і не занадто великого діаметра). Якщо вам необхідно закип'ятити воду для пари чашок чаю, що не заливайте в чайник більше води, ніж потрібно.
3
Пам'ятайте, що після того, як запальничка перестала працювати, в ній залишилося ще досить багато газу . Просто впало його тиск. Запальничку, перестала працювати на морозі, відігрійте руками або перенесіть в тепле приміщення (але ні в якому разі не нагрівайте її будь-якими іншими способами), і вона ще трохи попрацює. Якщо у неї є клапан, значить, вона є перезаправлять. Навчіться правильно і безпечно її заправляти. При заправці відразу ж припиняйте подачу газу , як тільки запальничка заповниться. Для ще більшої економії газу киньте курити або хоча б перейдіть на електронні сігарети.Спічкі екологічніше одноразових запальничок, але повністю програють за цим показником заправляємо (у тому числі й тим, які призначені для запалення не сигарет, а газу у газовій плиті або колонці).
4
Змініть газову колонку на таку, в якій не використовується чергове полум'я, або, хоча б, відключайте це полум'я при тривалих перервах у використанні приладу.
5
З метою непрямого зменшення витрати газу , економте електроенергію і воду. Багато ТЕЦ працюють саме на газі. Навіть при користуванні холодною водою, ви опосередковано витрачаєте газ, оскільки насоси харчуються електроенергією від турбогенераторів тієї ж ТЕЦ.
6
Якщо ви є керівником тваринницького господарства, розгляньте питання про отримання на своєму господарстві метану за допомогою метантенков і використанні його для локального опалення та отримання електроенергії.