Як кріпити пінопласт на стіну. профіль стартовий пінопласт.

Одним з популярних утеплювачів є пінопласт . Він на 98% складається з повітря. Маючи високу якість і помірну ціну, даний полімер гарантує гарну теплоізоляцію приміщень і об'єктів. Багато галузей промисловості широко використовують його в якості упаковки. Але найпоширеніша застосування матеріал знайшов у будівельних та оздоблювальних роботах.
Вам знадобиться
  • - пінопласт;
  • - клейова суміш;
  • - шпатель;
  • - наждачний папір;
  • - дриль;
  • - насадка-міксер.
Інструкція
1
Велику популярність має технологія утеплення пінопласт ом стін будівель. Спосіб цей простий і не вимагає значних матеріальних вкладень, при цьому ефективний. Актуальність, утеплення стін таким матеріалом, зростає в умовах постійного зростання цін на енергоносії. Перед початком робіт підготуйте поверхню стіни. Зашпатлюйте всі нерівності. Місця, де відходить штукатурка, заново заштукатурьте і приберіть залишки розчину. Якщо стіна рівна, то струменем води змийте пил і загрунтуйте грунтовкою, призначеної для зовнішніх робіт.
2
Щоб вирівняти площину, по цоколю закріпіть стартовий профіль. Він буде утримувати перший ряд пінопласт а. Для закріплення останнього використовуйте спеціальну клейову суміш. Сухі суміші для приклеювання матеріалу продаються в магазинах і загальнодоступні за ціною. Суміш залийте водою і за допомогою низькообертовим дриля і насадки міксера доведіть до однорідної маси. Дайте настоятися п'ять-десять хвилин і ще раз перемішайте. Протягом двох годин клей можна використовувати.
3
Шпателем нанесіть клейову суміш на лист пінопласт а. Для теплоізоляції зовнішньої стіни візьміть аркуш товщиною 50 міліметрів, а для внутрішньої 30 міліметрів. Клей нанесіть суцільними смугами, але якщо є перепади, то точковим способом.
4
Кріплення пінопласт а почніть знизу вгору. Виставите перші листи по стартовому профілем. Вмонтовуйте і укладайте їх цегляною кладкою. Приклеюючи матеріал, не допускайте вертикальних швів. Вони можуть надалі дати тріщини. Щільно притисніть листи один до одного, щоб зазор був малий.
5
Якщо зазор між суміжними листами вийде більш 2 міліметрів, залийте монтажною піною шви. Це необхідно, щоб уникнути містків холоду. При наявності останніх все утеплення може зійти нанівець.
6
Для міцного зчеплення пінопласт а зі стіною постукайте по ньому теркою. Наждачним папером зачистите нерівності на стиках листів. Зробивши якісно утеплення стін, вас буде радувати тепло в будинку.
Корисна порада
Кріпити пінопласт до стіни можна комбінованим способом, використовуючи клей і закріплюють дюбеля.