Як встановити мову на панелі завдань. Як набудувати відображення поточної мови в панелі завдань windows xp.

Частіше для зміни мови введення використовують натискання клавіш, призначене цієї операції (зазвичай - лівий ALT + SHIFT). Операційна система з настройками за умовчанням відображає в області повідомлень панелі завдань (в «треї») значок із зазначенням поточного мови введення - його теж використовують для зміни розкладки клавіатури досить часто.
Інструкція
1
Клацніть лівою кнопкою миші значок покажчика поточного мови введення в області повідомлень і під сплив контекстному меню виберіть потрібну мову. Так має відбуватися зміна розкладки клавіатури з використанням панелі задач в найпростішому варіанті. Якщо ж в треї немає покажчика мови, то переходите до другого кроку.
2
Клацніть правою кнопкою миші вільне від іконок простір панелі задач, щоб відкрити контекстне меню. В ОС Windows 7 в меню треба розкрити розділ «Панелі», а в Windows XP - розділ «Панелі інструментів». У кожному разі, клацніть рядок «Мовна панель» в цьому розділі і значок покажчика поточного мови введення повинен з'явитися на панелі завдань. Якщо ж в контекстному меню відсутній рядок «Мовна панель», то переходьте до наступного кроку.
3
У разі використання ОС Windows 7 або Windows Vista треба відкрити панель управління - відповідний рядок є в головному меню системи на кнопці «Пуск». В панелі клацніть рядок «Мова і регіональні стандарти».
4
Клацніть кнопку з написом «Змінити клавіатуру», перейшовши на закладку «Мови та клавіатури» відкрився вікна. В результаті відкриється ще одне вікно - «Мови та служби текстового вводу».
5
Поставте мітки навпроти написів «Закріплена в панелі завдань» і «Відображати текстові мітки на мовній панелі», а потім закрийте всі відкриті вікна налаштувань, послідовно натискаючи в них кнопку «OK».
6
У разі використання ОС Windows XP теж треба запустити панель управління, посилання на яку в головному меню поміщена в розділ «Налаштування». В цій операційній системі в панелі треба спочатку клацнути рядок «Дата, час, мова і регіональні стандарти», а потім - «Мова і регіональні стандарти». На закладці «Мови» розкрився вікна треба натиснути кнопку «Детальніше».
7
Натисніть кнопку з написом «Мовна панель» на вкладці «Параметри» у вікні «Мови та служби текстового вводу». Відкриється віконце «Параметри мовної панелі», де треба поставити відмітки в чекбоксах «Показувати мовну панель на робочому столі» і «Відображати текстові мітки на мовній панелі». Коли ви клацніть в цьому вікні кнопку «OK», на робочому столі з'явиться окрема панель з покажчиком поточного мови введення - ви можете згорнути її на панель задач. Потім послідовно закрийте всі три відкритих вікна налаштувань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rd-kdzwuBnw