Як підсилити 3G модем.

Основна причина маленькій швидкості доступу в інтернет при використанні 3G-модема - поганий рівень сигналу. Для його збільшення є ряд перевірених способів, багато з яких можуть виявитися досить ефективними.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - антена.
Інструкція
1
Для початку спробуйте підключити до 3G-модему додаткову антену. В даний час багато виробників вже випускають подібні пристрої з вбудованим підсилювачем сигналу. Якщо у вашому модемі є гніздо для підключення антени, то придбайте цей пристрій і підключіть його до модему.
2
Багатьом відомо, що навіть у межах одного приміщення рівень сигналу мережі може сильно коливатися. Природно, сидіти з ноутбуків біля кватирки - задоволення малоприємне. Спеціально для таких ситуацій створили Wi-Fi маршрутизатори з підтримкою 3G-мереж. Придбайте дане устаткування.
3
Підключіть його до електромережі і встановіть маршрутизатор в зоні хорошого рівня сигналу 3G-мережі. Підключіть ваш USB-модем до обладнання та налаштуйте його, створивши бездротову точку доступу. Тепер ви можете підключати відразу кілька ноутбуків і нетбуків до вашого 3G-модема.
4
У тому випадку, якщо вам необхідно посилити сигнал 3G-модема у фіксованій зоні, скористайтеся USB-подовжувачем. Підключіть один кінець даного проводу до USB-порту ноутбука, а інший - до 3G-модему.
5
При наявності USB-кабелю потрібної довжини, ви можете навіть винести 3G-модем за межі приміщення, наприклад на дах. Обов'язково ізолюйте корпус модему для запобігання попадання вологи. Для цього можна використовувати частина пластикової пляшки.
6
Обов'язково оптимізуйте вашу операційну систему, відключивши всі сторонні додатки і служби. Зазвичай це дозволяє збільшити на 10-15% швидкість доступу до інтернету.
Зверніть увагу
При наявності антенного гнізда використовуйте як підсилювача прийому будь-який підручний предмет, наприклад металеву гардину.
Корисна порада
Деякі USB-модеми мають гніздом для підключення додаткової антени, захованим під пластиковий корпус.Учтіте, що при підключенні до маршрутизатора декількох пристроїв, інтернет-канал буде ділитися між ними, що призведе до втрати швидкості у кожного обладнання.
При використанні інтернету найважливішими властивостями сполуки є швидкість завантаження інформації та стабільність. Збільшити швидкість скачування без зміни тарифного плану неможливо, але є кілька простих способів перерозподілу завантаження каналу з'єднання в залежності від завдання, поставленого в даний момент часу.
Інструкція
1
При закачуванні файлів з використанням менеджера завантажень слід встановити максимальну кількість одночасних завантажень рівним одному, а самим закачуванню надати максимальний пріоритет. Вимкніть всі програми, які можуть використовувати діючий канал доступу до мережі. Після цього відкрийте трей і відключіть всі програми, що працюють у фоновому режимі, здатні використовувати існуючий інтернет-трафік. Також, запустіть диспетчер задач, використовуючи поєднання клавіш [ctrl] + [alt] + [delete]. Завершіть всі процеси, що мають у своїй назві слово update - це процеси, які викачують оновлення з мережі.
2
При використанні торрента слід дотримуватися тих же рекомендацій, що і при використанні менеджера завантажень, за кількома невеликими доповненнями. Для кожної закачування слід встановити максимальний пріоритет скачування, а також відключити діючі обмеження, якщо воно є. Встановіть максимальну швидкість віддачі рівну одному кілобітах в секунду. Це необхідно для забезпечення максимальної швидкості завантаження.
3
При здійсненні веб-серфінгу налаштуйте свій браузер для мінімізації непотрібних даних, які можуть збільшувати вагу сторінки. До цих даних відносяться flash і java-додатки, а також картинки, які завантажуються разом з текстом при завантаженні сторінки. Вимкніть їх. Ви можете встановити браузер Opera mini. Його особливість в тому, що сторінки, які ви запитуєте, спочатку відправляються на сервер www.opera.com, де вони стискаються, втрачаючи у вазі до дев'яноста відсотків, і потім перенаправляються на ваш комп'ютер. Спочатку цей браузер був призначений для телефонів, тому вам потрібно установка java-емулятора. Ви також можете відключити завантаження картинок і додатків, максимізуючи швидкість завантаження сторінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y0VddQWeKuc