Як оформити інтер'єр кухні.

Дизайн кухні - це не тільки її зовнішній вигляд, але і розташування всієї кухонного начиння і меблів на максимально зручних місцях для господині. Правильне оформлення простору служить тому, щоб приготування їжі і прибирання не були б для неї тягарем, а приємним проведенням часу. Меблі слід підбирати виходячи з її функціональності, компактності, зручності і приємного вигляду.
Інструкція
1
Кухню можна оформити в одному з чотирьох основних стилів. Це модерн, кантрі, хай-тек і класичний стиль. Якщо ви вважаєте, що речі повинні бути зручними, служити тривалий термін, то стиль модерн створений спеціально для вас. Меблі в цьому стилі виготовляють в світлих і теплих тонах, вона не має гострих кутів, тому його вважають за краще родини, в яких ростуть маленькі діти.
2
Дуже затишний стиль - кантрі. Меблі в цьому стилі виготовляють з натуральних матеріалів. Доповніть таку кухню декоративними елементами: фіранками, скатертиною, постілками. Все, як в сільському будинку.
3
На противагу кантрі, стиль хай-тек не сприймає нічого натурального. Основні матеріали - пластик, скло і метал. Кухня в цьому стилі наповнена найсучаснішою технікою.
4
Класичний стиль завжди в моді. Він гармонійно впишеться в абсолютно будь-яке приміщення. Меблі в цьому стилі прикрашають різьбленими елементами та іншими дерев'яними прикрасами.
5
Якщо кухня у вашій квартирі маленька, то виберіть меблі маленького або середнього розміру. Поставте невеликий висувний столик, який можна використовувати при готуванні і заховати, коли необхідно простір.
6
Розташовуйте меблі таким чином, щоб вийшла безперервна лінія шафа-мийка-стіл-плита. Невірно розташована, меблі буде віднімати занадто багато часу і сил при готуванні.
7
На маленькій кухні розташуйте меблі уздовж однієї стіни. Якщо ваша кухня просторіше, то можливо розставити її куточком і вздовж протилежних стін. Для просторих приміщень підійдуть розстановка меблів буквою П. Чудовий варіант для великої кімнати - кухня-острів.
8
Візуально розширити приміщення можна, пофарбувавши стіни в світлі відтінки: бежевий, ніжно-зелений, бежевий, сіро-синій. Якщо забарвити одну зі стін більш насиченим тоном, то вийде ефект того, що стіни знаходяться далі, ніж насправді.
9
Якщо ви приймаєте їжу на кухні, то спробуйте оформити її в червоних або помаранчевих тонах. Ці кольори підсилюють апетит і сприяють кращому засвоєнню їжі. Дуже нарядно виглядає кухня, пофарбована в яскраві природні кольори: жовтий, бірюзовий, синій, теракотовий. У поєднанні з білою побутовою технікою ці кольори будуть виглядати чудово.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AxPp2kWpVGo