Як перенести documents.

Зберігати папку «My Documents» (Мої документи) не завжди буває зручно на тому ж диску, що і системні файли. Адже в надзвичайних ситуаціях операційну систему доводиться встановлювати заново без попередньої підготовки і без резервного копіювання потрібних файлів. У цьому випадку файли, що містилися в папці «My Documents» будуть загублені назавжди. Краще не доводити до крайнощів і перенести папку «My Documents» на інший диск, поки система функціонує нормально.
Інструкція
1
Щоб перенести папку «My Documents» на інший диск, для початку визначтеся, який це буде диск, чи вистачає на ньому місця. Для цього уточніть розмір папки «My Documents» і обсяг вільного простору на тому диску, куди ви плануєте перенести папку.
2
Щоб визначити розмір папки «My Documents», клікніть на ній з робочого столу правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає команду «Властивості». Перейдіть у вікні на вкладку «Загальні» і запам'ятайте або запишіть дані, зазначені в рядку «Розмір». Визначити вільний простір на диску можна аналогічним способом: увійдіть в папку «Мій комп'ютер» і виберіть потрібний диск. Клацніть на його іконці правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть команду «Властивості», оцініть вільний простір на вкладці «Загальні».
3
На тому диску, на який ви збираєтеся перенести папку «My Documents», створіть нову папку і назвіть її «My Documents». Створити нову папку можна з рядка меню «Файл». Виберіть команду «Створити», з випадаючого меню виберіть рядок «Нову папку». Введіть ім'я папки («My Documents»), клікніть мишею в будь-якому місці вікна, щоб завершити введення. Те ж саме можна зробити, якщо натиснути правою кнопкою миші по будь-якому вільному місцю у вікні, з випадаючого меню вибрати ті ж пункти («Створити» і «Нову папку»).
4
Перейдіть на робочий стіл і клацніть правою кнопкою миші на іконку папки «My Documents». Виберіть команду «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Папка призначення». Пам'ятайте, що на робочому столі відображається тільки ярлик папки, а сама вона знаходиться в іншому місці.
5
У рядку «Розміщення кінцевої папки» вкажіть адресу щойно створеної вами папки. Для цього відкрийте створену папку, скопіюйте з адресного рядка адресу її розміщення і вставте цю адресу в поле на вкладці «Папка призначення». Інший спосіб: натисніть на кнопку «Перемістити» і у вікні вкажіть шлях до щойно створеної папці, переміщаючись по гілках каталогу. Вказавши шлях до папки, натисніть кнопку «Застосувати» і підтвердіть переміщення папки у вікні. Дочекайтеся, поки вміст папки «My Documents» переміститися в нову директорію. Натисніть кнопку «OK» або «Х», щоб закрити вікно властивостей папки «My Documents».