Як оформити меню для кафе. Як правильно оформити меню кафе 2012 рік.

Щоб меню ресторану працювало на продажу закладу, воно має бути оформлено відповідно до концепції. Іншими словами, оформлення меню не повинно вступати в дисонанс із загальним інтер'єром, уніформою персоналу, стилем обслуговування, кухнею і, само собою, назвою кафе. Вся ця атрибутика і формує бренд, цікавий або не цікава потенційної цільової групі.
Вам знадобиться
  • - Асортимент страв;
  • - папка меню;
  • - внутрішні сторінки.
Інструкція
1
Розробіть меню відповідно до загального бізнес-задумом закладу. Не варто робити занадто багато позицій, подібні «талмуди» давно вже втратили актуальність. Для демократичних кафе можна порекомендувати до 10 найменувань в кожному розділі, для преміальних - до 5-6. Продумайте, як назвете страви. Багато в чому продажна здатність la carte залежить від словесного опису пропозицій. Часто можна зустріти яскраві витіюваті і зайво перевантажені назви страв. Це неправильний підхід. Він не принесе вигоди, як вже не принесуть ігрові найменування, які були популярні років 5-7 тому. Намагайтеся дати коротку характеристику складу і технології приготування (наприклад, «Філе дорадо з солодкою паприкою, запечене в пергаменті»).
2
Вирішіть, чи будете в оформленні меню використовувати легенду кафе, короткі висловлювання шеф-кухаря з того чи іншого блюда, давати рекомендації по поєднанню страв з винами і міцними алкогольними напоями. Також продумайте, скільки сторінок готові виділити для спеціальних пропозицій (блюдо дня, бізнес-ланч, пропозиції від шефа і пр., Які зазвичай передують основний інформаційний масив).
3
Прийміть рішення щодо папки, в якій будете подавати меню гостям, а також з приводу способу заміни аркушів. Така необхідність досить часто виникає при перебоях з поставками продуктів. Важкі масивні респектабельні папки меню підходять пафосним закладам із середнім чеком значно вище середнього. Прості пластикові «папки-кишеньки» виглядають неважливо навіть в недорогих придорожніх кафе. Золота середина - стильні папки з хорошого картону з фірмовими принтами на обкладинці. Внутрішні листи можна вставляти в спеціальні прорізи (або ж зробити традиційну прошивку). Пам'ятайте про те, що яку б папку la carte ви не вибрали, папка для рахунку повинна бути їй до пари.
4
Замовте виконання у професійній дизайн-студії. Там вам представлять на вибір кілька шрифтів, якими буде набраний загальний текст. Важливо правильно підібрати не тільки сам шрифт, але і спосіб накреслення, колір, кегль. Якщо у вашому кафе панує напівтемрява, невеликої шрифт утруднить сприйняття інформації, отже, продажі будуть нижче.