Як зшити гнома. зшити гнома своїми руками.

Дітям подобаються гноми, як і інші малорослі істоти, тому що вони схожі в цьому на дітей, але є дорослими і мудрими. Від імені игрушки- гнома можна давати дитині добрі поради і вони не будуть сприйматися як моралізаторство, тому що будуть виходити від істоти казкового і давно живе. Зшийте гнома разом з дитиною.
Вам знадобиться
  • Клаптики різної тканини, матеріал для набивання, нитки з голками, ножиці, олівець або крейда.
Інструкція
1
Перемалюйте викрійку гнома на картон або безпосередньо на тканину, не забуваючи, що різні деталі іграшки викроюються з різної тканини. Для голови і долоньок гнома підійде тканина бежевого кольору без малюнка. Для ковпачка і тіла, яке одночасно є і сорочкою, краще взяти яскравий набивної ситець. Для штанців візьміть сукно в смужку або просту темну однотонну тканину. Жилетку можна зробити і хутряну, а можна вовняну і прикрасити вишивкою.
2
Деталі вирізайте гострими ножицями, залишаючи припуски на шви приблизно в півсантиметра. Зшийте спинку по лінії, позначеної на викрійці хрестиками. Потім зшийте виточки переду і пришийте перед до спинки. Виверніть тіло гнома наявності і набийте вийшла деталь синтепоном. Окремо викроєні і зшиті штанці гнома надіньте зверху. Ремінь можна виконати з декоративною тасьми або стрічки, а можна використовувати тонкий ремінець від наручних годин.
3
Долоньки з'єднайте з рукавами і пришити до тулуба, попередньо набивши їх синтепоном. Туфлі зшийте зі шматочків шкіри або дермантина, в підошви вставте устілки з картону для стійкості іграшки. Набейте черевички нещільно наповнювачем і вставте в них ноги гнома , пришити їх акуратно і непомітно нитками в тон тканини.
4
Голову гнома викроюйте з тканини рожевого або тілесного кольору, набийте синтепоном. Носик можна зробити з тієї ж тканини, вирізавши гурток, заповнивши його і сформувавши кульку. Пришийте носик на голову гнома , а оченята і рот намалюйте маркером або вишийте нитками. Ковпачок з набивного ситцю, заповнений синтепоном, пришийте до голови гнома . Його прикрасьте помпоном або маленьким бубонцем, розшийте паєтками або бісером.
5
Голову гнома з'єднайте з тілом, міцно, але непомітно пришивши їх один до одного. З хутра або вовни зшийте жилет, якщо ви пошили його з вовни, прикрасьте його вишивкою або аплікацією, надіньте безрукавку на гнома . Бороду і волосся игрушки- гнома зробіть хутряними або з білих вовняних ніток.Сшейте маленький мішечок для золота і повісьте його виготовленому вами гномові на плече, покладіть туди дрібну монетку, адже гноми люблять гроші.