Як зшити пуф.

Завжди приємно додати в інтер'єр кімнати нову річ. При цьому її не обов'язково купувати в дорогому меблевому салоні. Невелику річ для тіла і душі можна зробити самому. У такого підходу є маса своїх переваг. Наприклад, замість того, щоб багато часу витрачати на пошуки відповідного до інтер'єру пуфа , ви можете зшити його самі.
Вам знадобиться
  • - ДСП,
  • - бруски,
  • - клей,
  • - шурупи,
  • - тканина,
  • - поролон,
  • - будівельний степлер.
Інструкція
1
За допомогою лінійки і олівця расчертите на папері чотири прямокутні заготовки. Далі перенесіть їх на лист ДСП і розпиляєте.
2
Сформуйте ребра жорсткості. Для цього заготовки з ДСП прикріпіть до брусків. Зафіксувати бруски можна за допомогою клею або шурупів. Знизу приклейте, а потім прикрутіть дно.
3
На наступному етапі для пуфа необхідно виготовити сидінні. При цьому воно буде служити кришкою для внутрішнього простору. Розміри сидіння повинні відповідати розмірам дна. Щоб кришка міцно трималася і не з'їжджала, з її внутрішньої сторони приклейте і прикрутіть упори з брусків невеликого розміру.
4
Щоб упори при надяганні кришки не зачіпати внутрішні бруски, кріпити їх слід, відступивши від краю - трохи більше товщини ДСП.
5
Далі сидіння необхідно обшити. Для цього підберіть тканину і колір, які ідеально б вписалися в інтер'єр приміщення. Якщо пуф плануєте розмістити в дитячій кімнаті, забарвлення краще вибирати яскраву і радісну.
6
Приготуйте викрійку бічній частині. Її розміри повинні бути рівні висоті стінок ящика. При цьому необхідно залишити припуски на підкоміри зверху і знизу. Оскільки акуратний подврот і нахлест потрібно зробити і на бічній стороні, довжина тканини повинна бути більше периметра.
7
Зсередини тканину прибийте за допомогою будівельного степлера. Виріжте товстий шматок поролону і приклейте до верхньої частини сидіння. Для міцності поролон також змастіть клеєм.
8
Залиште конструкцію сохнути. Далі обтягніть її тим же матеріалом, що і бічні сторони. Складаючи тканину, необхідно стежити за тим, щоб кути вийшли акуратними. Прибийте в потрібних місцях степлером.
9
Переверніть пуф догори дном. Прикрутите коліщатка. Такий саморобний пуф не тільки стане чудовим доповненням до інтер'єру. У ньому буде зручно зберігати іграшки та будь-які інші речі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xWFYo5IdLrY