Як зшити плаття "кажан". Як прикрасити сукню стразами.

  •  Плаття силуету "кажан" зшити дуже просто, але виглядає воно ефектно і жіночно. Залежно від обраного матеріалу і додаткових деталей плаття з рукавами "летюча миша" може бути святковим або вечірнім, буденним або затишним теплим, легким літнім або в спортивному стилі.
  •  По вертикалі відміряйте лінію АТ - довжину спинки за вашою міркою мінус два сантиметри, потім відміряйте ТН - 20 сантиметрів, далі додайте необхідну довжину сукні, продовжуючи лінію вниз. Направо, перпендикулярно цій лінії, проведіть лінії верху сукні, лінію талії, лінію стегон і лінію низу ізделія.Лінія талії - ТТ1 дорівнює одній четвертій окружності вашої талії, лінія стегон - НН1 дорівнює одній четвертій окружності стегон, також як і лінія низу.
  •  АП - ширина спини за вашою міркою, поділена на два. Відміряйте довжину рукава по лінії ПС, ширина рукава - лінія СС1 дорівнює п'ятнадцяти сантиметрам. Точки Т1 і С1 - це вигин рукави, він може бути різним у залежності від того, якої ширини і форми рукав, ви задумали. Їх краще з'єднати за допомогою лекала.
  •  З приготовленої тканини виріжте дві деталі - спинки і переду (вони кроятся по одній викрійці) із згином. Залиште припуски на шви по одному сантиметру.
  •  Змітайте і стачайте бокові шви вироби, обмітайте їх. Низ підігніть і прострочіть подвійним швом. Виконайте плечові шви і обробіть низ рукавів також як низ сукні. Загніть припуски на шви горловини і пристрочите близько до краю акуратною рівною строчкой.Платье "кажан" готове, але це найпростіший його варіант!
  •  Такі сукні з рукавом "летюча миша" дуже привабливо виглядають, якщо є ефект запаху. У цьому випадку необхідний пояс або ремінець. Допустимо використання різних драпіровок і декоративних елементів по лифу сукні або по плечових швах. Комір-хомут або широка стійка на сукню з теплого затишного трикотажу зроблять таку річ незамінною холодною зимою, а глибоке декольте на шикарній сукні з шовку створить вашому пристрою святковий від.На основі цієї викрійки можна шити абсолютно різні за стилем сукні з рукавом "летюча миша" - запасайтеся тканиною і нитками!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9nmdI-uUOP4