Як налаштувати маршрутизатор dsl-2500u.

Для створення і налаштування домашньої локальної мережі таким чином, щоб всі пристрої, що входять до її складу, отримували доступ до інтернету, рекомендують використовувати маршрутизатори . Якщо ваш провайдер надає послуги DSL-інтернету, то придбайте маршрутизатор з відповідним портом.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
У тому випадку, якщо ви не плануєте створювати досить велику локальну мережу, можна обійтися порівняно дешевим DSL-маршрутизатором, наприклад D-link DSL-2500u. Придбайте це обладнання. Врахуйте, що воно не підтримує режим роботи з бездротовими пристроями.
2
Підключіть придбаний DSL-маршрутизатор до електромережі. Увімкніть пристрій. Підключіть спліттер до телефонної лінії. З'єднайте порт ADSL цього пристрою з каналом DSL маршрутизатора.
3
З'єднайте мережеву карту комп'ютера або ноутбука з каналом LAN маршрутизатора, використовуючи для цього виту пару. Тепер налаштуйте параметри мережного адаптера.
4
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть меню «Зміна параметрів адаптера». Клацніть правою кнопкою миші по мережевій карті, підключеної до DSL-маршрутизатора. Виберіть пункт «Властивості». Перейдіть до налаштування протоколу TCP/IP. Активуйте пункт «Отримувати IP-адресу автоматично». Збережіть налаштування.
5
Запустіть будь-який встановлений на комп'ютері браузер. Наберіть в його адресному рядку наступну команду: http://192.168.1.1. Натисніть клавішу Enter. Коли відкриється вікно введення логіна і пароля, введіть в обидва поля слово admin. Активуйте пункт «Зберегти пароль» і натисніть кнопку OK.
6
Відкрийте меню WAN. Вкажіть необхідні значення VCI і VPI. У полі Service Category виберіть пункт UBR without PCR. Натисніть кнопку Next для переходу до наступного пункту налаштувань.
7
Оберіть протокол передачі даних PPPoE і натисніть кнопку Next. Введіть логін і пароль, видані вам фахівцями провайдера, в спеціальні поля. Виділіть пункт Keep Alive.
8
У наступному меню активуйте пункти Enable Firewall, Enable NAT і Enable WAN Service. Збережіть змінені настройки. Перезавантажте ваш DSL-маршрутизатор. Підключіть необхідні комп'ютери і ноутбуки до портів LAN.