Як кріпити грушу.

Для багатьох людей існує велика проблема - відвідування спортивного залу для того, щоб привести себе у форму. Не секрет, що понад 90% початківців спортсменів кидають незабаром свої тренування, так як вони багато сил і часу витрачають на дорогу в спортзал. Але є тут вихід - створення свого власного домашнього спортивного куточка.
Вам знадобиться
 • Груша
 • Стеля
 • Дві стіни
 • Дві трубки: вузька і широка
 • Зварювальний апарат
 • Дерев'яні кронштейны
 • Шурупы
 • Молоток
 • Дрель
 • Пружина
 • Веревки
Інструкція
1
Той, хто хоче навчитися відпрацьовувати удари у себе вдома - рано чи пізно зіткнеться з проблемою якісного кріплення боксерського снаряда. Тут варто враховувати багато факторів: його розмір, доступне місце в кімнаті, висота стель і так далі. Тим не менш, можна представити найбільш загальну і просту технологію кріплення груші у себе вдома, витрачаючи мінімум ресурсов.Сначала вам потрібно придбати грушу або зробити її вручну. Вона не повинна бути величезною, як боксерський мішок, оскільки - він не тільки небезпечний для кистей рук, але й не завжди може поміститися в домашніх умовах.
2
Вибираємо місце для кріплення. Найбільш ідеальне місце для її розміщення - кут кімнати. Тут груша не буде сильно заважати, а також ви будете їм до неї доступ праворуч і ліворуч. Також, в кутку вона не буде сильно коливатися і відхилятися назад - це додасть їй стійкість при посиленій набиванні. Відстань від груші до стін повинна бути не більше півметра.
3
Наступний крок - робимо кріплення. Він складатиметься з двох трубок. Одна - вузька. Інша - більш широка. Для початку - просвердлюємо в стелі дірку і робимо кронштейн (за допомогою шматочка дерева) для більш вузької трубки. Пригвинчує її шурупами і закріплюємо. Вона повинна бути закріплена дуже жорстко.
4
Після цього, робимо два дерев'яні бруски, які будуть огортати нашу трубку і упиратися в різні боки стіни. Тобто, створюємо жорсткий каркас. Для кріплення брусків, теж свердлимо в стінах дірки, вставляємо шматочки дерева і прикручуємо бруски шурупами. Виходить жорсткий "квадрат" між рубкою і стінами.
5
Тепер, до отриманої конструкції, приварюємо (або пригвинчує) ширшу трубку, до якої ми і будемо прикріплювати нашу грушу . Є варіант, коли на більш широку трубу надягають зверху пружину, а вже до кінця цієї пружини - грушу . Тут вже потрібно вирішувати вам. Або ви хочете, щоб груша розгойдувалася, або - була надійно закріплена.
6
Є ще один варіант, коли коливання груші можна загасити. Ми просто-напросто беремо і прив'язуємо три шнура до груші. Кінці цих шнурів закріплюємо на стіні. Така розтяжка допоможе швидше гасити коливання від ударів.
Зверніть увагу
На міцність кріплення до верхньої трубці.
Корисна порада
Кріпите не надто велику грушу, що не величезний важкий мішок, кріплення може довго не протримати. До того ж, ушкодите кисті рук.