Як приготувати свинину в мікрохвильовці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Великі зручності представляє для господині мікрохвильова піч (у просторіччі - мікрохвильовка). На відміну від газових і електричних кухонних плит, мікрохвильовка дозволяє набагато швидше приготувати або розігріти яке-небудь блюдо. Також вона здатна швидко розморозити м'ясо або рибу, заморожені до твердості дерева. Для прикладу використання мікрохвильовки в кулінарії розглянемо приготування свинини.
Вам знадобиться
    • 1.Мікроволновая піч;
    • 2.Свініна;
    • 3.Необходімость набір кухонного приладдя.
Інструкція
1
Насамперед, завжди пам'ятайте про маленького, але важливому секреті. Якщо при вивченні рецепта ви не виявили вказівки, при якій температурі необхідно готувати свинину - запускайте мікрохвильовку на повну потужність! А якщо в рецепті ви бачите два значення часу, який імовірно витратиться на приготування - з цього випливає, що одне значення призначене для мікрохвильовки потужністю 800 Вт А то значення часу, що зазначено в дужках - воно для 1000-ватної печі.
2
М'ясо для приготування може бути парне, охолоджене і заморожене. Візьміть останній варіант. Отже, перше, що ви повинні зробити - це розморозити м'ясо. Для цього видаліть всю упаковку і обов'язково прослідкуйте, щоб на м'ясі не залишилося ніяких металевих предметів - скріпок, або шматочків металевих пакувальних стрічок. Чому - про це дізнайтеся в інструкції для користувача мікрохвильовою піччю (яку, до речі, вам треба обов'язково вивчити). Приготуйте деко або неглибоку велику тарілку, покладіть на них м'ясо і накрийте. У процесі розморожування переверніть у міру потреби шматки м'яса і злийте рідину, яка утворюється при цьому. Якщо ви побачили, що поверхня шматка м'яса почала змінювати свій вигляд під дією нагрівання - зробіть зупинку. У цьому випадку м'ясо повинно відстоятися близько двадцяти хвилин. Потім - продовжуйте розморожувати. (Після закінчення цього процесу м'ясо також повинно відстоятися протягом півгодини.) Можна також використовувати режим авторазморозки.
3
Для одночасного і рівномірного досягнення готовності вибирайте або нарізайте шматки розмороженого м'яса приблизно однакової величини. Перед тим, як помістити деко або блюдо з м'ясом в мікрохвильовку, обсушити шматки паперовим рушником або серветками. Що готується в мікрохвильовці свинину солити треба тільки після того, як вона стане повністю готовою - інакше м'ясо буде зверху сухим. Якщо ви хочете, щоб на м'ясі утворилася рум'яна хрустка скоринка - готуйте його, чи не видаляючи шкіру. А у готового шматка м'яса шкіру треба зрізати, злегка посолити і довести до кондиції в конвекційному грилі (при середньому рівні потужності мікрохвильовки). Для того щоб всі шматочки м'яса мали апетитний рум'яний вид, і на стінки печі зсередини не бризкав киплячий жир - накрийте м'ясо спецпакет. Такі спеціальні жароміцні пакети продаються в господарських магазинах.
4
Для перевірки готовності м'яса проткніть його в самій товстій частині. Якщо ви готуєте свинину - виділяється сік обов'язково повинен бути чистим і прозорим. (У приготовленої яловичини або баранини сік може бути рожевим.)
Зверніть увагу
Навіть за наявності у вашій мікрохвильовій печі всіляких автоматичних систем краще все ж не залишати її включеною без нагляду щоб уникнути можливого самозаймання.
Корисна порада
При приготування свинини в мікрохвильовці кладіть м'ясо на деко або блюдо самої жирної стороною вниз, а вже в процесі переверніть шматки. Так як жир відразу обсмажується і не проникає через утворилася корочку. А при перевертанні шматків м'яса жир просочує їх цілком.