Як зшити штори - викрійки.

Штори на люверсах - це стильна, практична і не складна у виконанні деталь інтер'єру. Їх цілком може зшити і новачок. Крім того, штори приємно прикрасять інтер'єр кухні, вітальні або дачного будиночка.
Вам знадобиться
  • Тканина, сантиметрова стрічка, шпильки, ножиці, спеціальна стрічка з уже пробитими кільцями, швейна машина і велике бажання.
Інструкція
1
Для того, щоб визначити довжину штори, до довжини від підлоги до карниза треба додати ще 5 см. Адже карниз буде на одному рівні з кільцями - а зверху кілька сантиметрів тканини. Якщо штори до підвіконня, на підшивку залишають 10-15 см. Для стосуються статі - 20 см. Для лежачих на підлозі - 2-3 см. На вибір. Ширина тканини вираховується так: ширина вікна, помножена на 2.
2
В магазинах продають спеціальні стрічки з уже пробитими кільцями. Число кілець повинна бути парною (щоб складки пішли до стіни). Довжина стрічки дорівнює довжині тканини мінус 10 см.Заутюжьте лінію підгину верхній частині штори і прикладіть стрічку трохи вище подгиба. Приметайте або приколіть шпильками. Потім, пристрочите до тканини двома швами: зверху і знизу. Якщо тканина тонка, то підгин краще зробити більше, у кілька слоев.Два рази підкрутися тканину, і прострочити прямий рядком, намагаючись захопити правий і лівий краю стрічки з кільцями.
3
Потім обріжте акуратно тканину всередині кілець. Переверніть на лицьову сторону і вставте кільця, заправивши під них краю тканини.
4
Залишилося обробити нижній край штори. Для цього підігніть тканину двічі і пристрочите.
Зверніть увагу
Не тримайте полум'я занадто близько, інакше тканина може оплавитися сильней, чим ви очікуєте або спалахнути.
Корисна порада
Щоб синтетичні тканини не обсипалися в процесі шиття, можна обпалити зріз тканини сірниками.