Як виправити форму брів.

Змінивши всього лише форму брів, можна зробити обличчя значно більш виразним. Є кілька способів скорегувати форму брів - від легких до радикальних.
Інструкція
1
Якщо у вас густі брови, їх можна самостійно вискубати за допомогою пінцета. Візьміть олівець, покладіть його по лінії від крила носа до внутрішнього куточка ока, а потім - до зовнішнього. Таким чином ви отримаєте дві точки - початку і кінця брови. Не потрібно вискубувати волоски по лінії росту брови і вище неї - обмежтеся тими, що ростуть під бровою. Висмикувати волоски потрібно за допомогою чистого пінцета, при яскравому освітленні, краще перед сном або хоча б за годину-дві до виходу з дому, щоб область навколо брів
2
Якщо ж брови у вас тонкі і рідкісні, їх можна підмалювати спеціальним олівцем. Добре відточите його, наносите короткі тонкі штрихи, а потім розтушуйте їх ватною паличкою. Блондинкам і шатенкам підійдуть олівці різних відтінків коричневого та сірого кольорів, чорний олівець для брів можна використовувати тільки брюнеткам.
3
Останнім часом став популярний перманентний макіяж брів. По суті, це татуювання, що імітує справжні брови, виконується в спеціалізованих салонах. Татуаж тримається набагато довше будь-якого іншого виду корекції брів - кілька років. Якщо такий радикальний метод вас насторожує, можна скористатися хімічної забарвленням брів вдома або в салоні краси. Барвники для брів тримаються в середньому близько місяця. Не варто фарбувати брови тією ж фарбою, якою ви фарбуєте волосся - по-перше, великий ризик шкірної реакції, по-друге, колір на волоссі і на бровах може виглядати по-різному.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=E2We8jofF1Q
Корисна порада
Світлі брови можна укладати спеціальними кольоровими гелями - це зробить їх не тільки більш яскравими, але і більш слухняними, зафіксує форму.
Красива і правильно окреслена форма брів надає дівчатам чарівність і неповторну красу, робить очі більш виразними і розкритими. Тому слід регулярно коригувати брови і видаляти зайві волоски.
Вам знадобиться
  • - пов'язка на волосся;
  • - пінцет;
  • - спирт;
  • - мигдальне масло;
  • - ватні тампони;
  • - олівець;
  • - екстракт гамамелісу.
Інструкція
1
Для початку зберіть волосся і приберіть під пов'язку, щоб чубчик при цьому не падала на очі. Змийте всю косметику з обличчя, підготуйте дзеркало і пінцет із скошеними краями, який слід попередньо продезінфікувати в спиртовому розчині.
2
Коригувати брови слід ввечері або у вихідний день, коли не потрібно виходити з дому. Щоб полегшити процедуру і зробити її менш болючою, зробіть живильну маску на брови: злегка підігрійте мигдальне масло і змочіть косметичні диски, прикладіть на брови і залиште на п'ятнадцять хвилин. Після цього процес буде практично безболісним і не залишить червоних слідів.
3
Для того щоб визначити ідеальну форму ваших брів, прикладіть олівець вертикально до кута ока і крила носа. Початок знаходиться на перетині олівця з бровной лінією, на відстані приблизно один сантиметр від внутрішнього кута ока до перенісся. Всі волоски, що знаходяться близько до перенісся - зайві, видаліть їх за допомогою пінцета. Зімкнуті брови роблять ніс довший і зорово зближують очі.
4
Висмикуйте волоски по одному (не беріть пінцетом відразу кілька штук), швидкими і різкими рухами у напрямку зростання, тобто до скроні. Кожен волосок захоплюйте ближче до основи. Щоб визначити точку вигину, прикладіть олівець від самого крила носа через зіницю ока. Місце перетину олівця і брови визначає найвищу точку. Після неї брова повинна плавно опускатися до скроні і звужуватися.
5
Для визначення кінця брови призначте до крила носа зовнішнього кута ока олівець. Перетин олівця і бровной лінії буде точкою закінчення брови. Акуратно видаліть всі зайві волоски по нижньому краю.
6
Коли ви видалили всі зайві волоски, уважно подивіться в дзеркало і переконайтеся, що брови відкориговані однаково. Якщо з'явилися почервоніння і невелика припухлість, обробіть ділянки шкіри ватним тампоном, змоченим в екстракті гамамелісу, який має анестезуючу і антисептичну властивістю.