Як розмалювати обличчя під кішку. Як розмалювати обличчя фарбами для гриму.

І діти, і дорослі люблять маскаради та карнавальні костюми. Для остаточного завершення образу ідеальний аквагрим - це фарба для обличчя і тіла безпечна для здоров'я людини і незвичайно яскрава і приваблива! Навіть невелика намальована декоративна деталь на обличчі створює святкову атмосферу, що вже говорити про повну намальованою імітації мордочки тварини, кішки наприклад.
Вам знадобиться
  • Аквагрим, м'які пензлики, вода, губка, серветки, косметичні олівці, блиск, губна помада, пудра, ватяні палички.
Інструкція
1
Придбайте аквагрим в спеціалізованому театральному магазині - там продають продукцію, перевірену на алергічні реакції. Але, в усякому разі, перед створенням цілої маски, нанесіть трохи гриму на шкіру і поспостерігайте за реакцією, якщо з'явився свербіж і роздратування, то негайно змийте грим. Якщо ж алергічної реакції не виникло, то під грим нанесіть захисний крем.
2
Потренируйтесь в малюванні мордочки кішки на папері - виберіть сподобався вам грим на фотографії і пробуйте малювати його в альбомі, поки не досягнете впевненого і чіткого малюнка. Починати гримувати краще з верхньої частини обличчя, в цьому випадку у вас менше шансів змастити вже зроблене.
3
Форма брів змінює вираз обличчя, тому, щоб зобразити задумане, постарайтеся ваші брови ретельно затоніровать. Для цього змочіть шматочок мила водою і водите їм по бровах, щільно притискаючи волоски до шкіри. Дайте милу просохнути. Замаскуйте брови щільним тональним кремом або гримом. Припудрите зверху компактною пудрою, вдавлюючи її в крем.На все особа нанесіть тональну основу. Накладіть на особа рідку білу фарбу. Намітьте основні контури мордочки кішки м'яким гріміровальним олівцем.
4
На віки нанесіть тіні обраного вами відтінку. М'яким олівцем або тонким пензлем намалюйте ту форму брів, яку задумали. Чорною фарбою намалюйте вуса, носик кішки і надайте розкосі форму очам кошкі.Тонкой пензлем проведіть кілька штрихів чорної, коричневої, рудої фарбою - це шерсть тварини. Безбарвною пудрою на пушку захистіть грим від розтікання, надлишки смахніте широким пензлем. Зробіть рожевий котячий ротик за допомогою помади з блиском і ватної палички.
5
Зберіть волосся гумкою на маківці і начешіть їх, а вушка прикріпіть невидимками або за допомогою обідка. Котячі вушка можна сформувати і з начесане волосся, окропивши їх відтіночним лаком.Еслі ви вирішили прикрасити грим блискітками, то нанесіть на обрану ділянку вазелін і приклейте лелітку. Не наносіть блискітки поблизу очей. Так само, як ви розмалювали особа під кішку, можна розмалювати його, взявши за основу інший образ.
Зверніть увагу
Щоб акуратно зняти лелітку, відріжте шматочок скотчу і прикладіть до неї, блискітки прилипне до скотчу та відклеїться від шкіри.
Корисна порада
Аквагрим легко змивається м'яким милом і водою.