Як скласти мотиваційний лист.

Мотиваційний лист - важлива складова при пошуку роботи. Це ваш шанс бути запрошеним на співбесіду, особливо якщо ви тільки що закінчили інститут і ще не набралися досвіду. Мотиваційний лист прикладається до резюме і служить інструментом переконання роботодавця взяти на роботу саме вас.
Інструкція
1
Знайдіть інформацію про організацію, в якій ви хочете отримати роботу. Ще раз уважно ознайомтеся з вимогами до кандидатів на вакансію. Відобразіть в листі ваше знання і розуміння цілей і завдань компанії. Покажіть свою зацікавленість і поясніть, чому ви хочете працювати саме тут. Будьте чесні і нетривіальні. Якщо ви хочете отримати роботу, ваше лист має виділятися серед інших.
2
Покажіть, що ви серйозно мають намір працювати саме в цій області, і роботодавець може розраховувати на довгострокову співпрацю. Опишіть, які книги, журнали ви читали по цій спеціальності, продемонструйте свою обізнаність у цій галузі.
3
В кінці листа відзначте свої сильні сторони. Не займайтеся їх простим перерахуванням, адже це не резюме, а мотиваційний лист . Постарайтеся навести конкретні приклади, де ваша наполегливість або ретельність допомогли уникнути проблем, а ваші творчі здібності дозволили знайти оригінальне рішення. Намагайтеся уникати в листі розмовного тону. Але зайва сухість і офіційність теж не принесуть користі. Постарайтеся знайти золоту середину. Подібне лист буде цікаво читати, а значить у вас більше шансів, що роботодавець зупинить свій вибір саме на вас.
4
Обсяг мотиваційного листа не повинен перевищувати одну сторінку формату А-4. Однак якщо для вас це занадто багато, не намагайтеся заповнити лист порожніми і нічого незначущими фразами. Красиво оформлене, лаконічне лист на півсторінки буде цілком доречно. При написанні листа використовуйте тільки один шрифт.
5
Ретельно перевірте складене лист . Орфографічні помилки здатні завдати непоправної шкоди. Навряд чи на співбесіду запросять людину, яка не здатний грамотно викласти свої думки. Перш ніж відсилати лист , попросіть іншу людину прочитати його. Поцікавтеся, яке враження справляє ваше послання, чи потрібно щось виправити.