Як витягнути скалку у дитини. Як витягнути казюлі у дитини якщо вони далеко.

В літній період заноза у дитини - це настільки ж поширена проблема, як і розбита коліно або невеликий синяк. Витягнути її не складає особливих проблем, однак при цьому необхідно знати окремі нюанси процесу.
Вам знадобиться
  • - голка,
  • - гаряча вода,
  • - кошти для дезінфекції рани.
Інструкція
1
Найчастіше занози з'являються на пальчиках рук і ніг. Для того щоб полегшити процес їх витягування, шкіру на пошкодженій ділянці необхідно попередньо розпарити. Для цього достатньо на 10 хвилин занурити палець в теплу воду. Якщо протягом даного часу всидіти на місці дитина не може, можна спробувати теплий компрес. У ранньому віці діти бояться подібної процедури, тому найкраще витягувати скалку удвох, коли один дорослий утримує на колінах самого малюка і кінцівку, а другий виробляє маніпуляції з голкою. Якщо перетворити процедуру в гру, спочатку «витягуючи скалку» з лапки іграшкового ведмедя або собаки, то дитині буде менш страшно.
2
Розпарювання шкіри дозволяє згладити хворобливі відчуття. Коли шкіра достатньо розпарені, перед тим, як витягти скалку у дитини , необхідно підготувати дезінфікуючі засоби. Якщо кінчик занози виступає над шкірою, залишається лише за допомогою пінцета витягнути її. Якщо ж вся заноза захована під шкірою, то доведеться вдатися до використання голки. Її необхідно обробити спиртом або перекисом водню, після чого легко підняти край шкіри, де починається заноза або тріска. Надалі чужорідне тіло виймається пінцетом або нігтями. Діяти необхідно впевнено, інакше великий ризик розщеплення занози на дрібні частини. В цьому випадку витягувати її буде набагато складніше.
3
Не менш важливим аспектом того, як дістати скалку у дитини , є обробка самої рани. Здійснюється вона за допомогою перекису водню або розчину зеленки. Можна використовувати йод чи інші сучасні медичні препарати. Це дозволяє уникнути можливого запалення. Якщо ранка маленька, то бинтувати її не потрібно. Однак якщо заноза була велика, то для запобігання контакту з бактеріями можна приховати її пластиром або бинтом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=adO7ozwDnMM
Зверніть увагу
Все рекомендації стосуються залишків трісок. Якщо мова йде про шматочках металу, краще звернутися до медичного працівника.