Як відзначити Новий рік в компанії.

Новий рік - найбільш очікуване свято як для дітвори, так і для їх батьків. Все саме цього дня очікують чуда. Щоб ваше свято порадував усіх присутніх рідних і знайомих, придумайте цікавий сценарій і влаштуйте якесь незабутнє феєричне шоу.
Інструкція
1
Заздалегідь визначтеся з місцем зустрічі Нового рік а: у міській квартирі або в будинку за містом.
2
Прикрасьте приміщення гірляндами, надувними кулями, свічками, ліхтариками. Якщо хочете створити невимушену атмосферу, напишіть на різнобарвною папері жартівливі привітання зі святом, побажання та анекдоти про Діда Мороза та Снігуроньку.
3
Купіть призи для конкурсів і подарунки для гостей та членів своєї сім'ї.
4
Барвисто оформите запрошення (це нескладно зробити, вдавшись до допомоги дітей) і відправте їх друзям. Вкажіть в запрошеннях, що на Новий рік ви влаштовуєте карнавал, а тому очікуєте побачити їх в незвичайному костюмі і в масці.
5
Ялинку поставте, але не наряджайте заздалегідь. Це ви зможете зробити спільно з компанією, обігравши це як конкурсне завдання. Розділіть усіх присутніх на декілька команд, роздайте необхідний матеріал для виготовлення ялинкових іграшок (кольоровий папір, фольгу, "дощик", вату, фарби, клей і т.д.). Попередьте учасників про те, що час виконання завдання обмежена (до закінчення музичної композиції). За найоригінальніші ялинкові прикраси вручайте подарунки, наприклад, шампанське.
6
Не забудьте зазначити найкращий ново рік ний костюм.
7
Оберіть "королеву" і "короля" ново рік нього вечора. Викличте їх на повільний танець і вручите їм штучно "сертифікати короля і королеви" (їх оформите заздалегідь якось цікаво на комп'ютері і поставте в рамочку).
8
Організуйте гру у фанти, які можна покласти в мішок Дідові Морозу. Якщо у вашій компанії зібралися тільки близькі, добре знайомі люди, то завдання можуть мати жартівливий або еротичний характер. Наприклад, можна прив'язати олівець ззаду до одягу, поставити пляшку з-під шампанського і запропонувати, присідаючи, потрапити олівцем в горлечко.
9
Розділіться на дві команди і влаштуйте пісенний конкурс: учасники повинні по черзі згадувати і виконувати хором пісні про Новий рік е або зими.
10
Влаштуйте змагання на найкраще і оригінальне оформлення ново рік нього страви (не забудьте приготувати заздалегідь необхідні продукти).
11
Після бою курантів виходьте на свіже повітря і влаштовуйте святковий салют, запускаючи феєрверки.