Як видалити історію листування в icq.

Якщо ви використовували месенджер-клієнт ICQ на чужому комп'ютері або вашим комп'ютером користуються інші члени сім'ї, іноді виникає питання, як видалити історію листування. Зробити це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • комп'ютер або ноутбук, з якого велося листування по ICQ
Інструкція
1
Коли ви спілкуєтеся в ICQ та інших програмах-месенджер, всі відправлені та отримані повідомлення зберігаються а папці цієї програми. Процес видалення історії листування в ICQ різних версій може дещо відрізнятися. Зазвичай він виглядає приблизно так: запустіть ICQ, натисніть «Меню» - «Контакти» - «Історія повідомлень». У списку листування виберіть рядки, які хочете видалити, і натисніть Del на клавіатурі, потім підтвердіть дію.
2
Інший спосіб - вибрати потрібний контакт у списку, натиснути на нього правою кнопкою миші, вибрати «Історія повідомлень». Відкриється вікно з вашої листуванням. Щоб її стерти, натисніть кнопку «Видалити». Якщо ви хочете видалити повідомлення вибірково, виділіть їх, утримуючи клавішу Ctrl, натисніть Del на клавіатурі і підтвердіть свої дії.
3
Вся історія листування месенджер-клієнтів зберігається на жорсткому диску комп'ютера або ноутбука в системних папках. Шлях до неї виглядає приблизно так: C: Documents and Settingsваша_учетная_запісьApplication DataICQваш_нікMessages.mdb. Файл Messages вам і потрібно видалити. Буває ж, що історія зберігається в текстовому форматі - листування з кожним співрозмовником в окремому файлі. Цю переписку можна переглянути, стерти окремі фрази, або видалити файли целіком.Еслі раптом ви не можете знайти на диску С папку Application Data, це означає, що у вас не відображаються системні файли на комп'ютері. Щоб ця папка відобразилася, потрібно змінити налаштування. Для цього в будь-якій папці натисніть вкладку «Сервіс» - «Властивості папки» - «Вид» - «Відображати вміст системних папок».
4
При бажанні можна управляти файлом листування Messages.mdb за допомогою програми Microsoft Access (програма для роботи з базами даних). Для цього необхідно розбиратися в мові запитів SQL. Так можна видаляти історію по ніку, за номером месенджера або ж всю ICQ історію листування цілком.
Зверніть увагу
При перевстановлення операційної системи вся переписка з жорсткого диска пропаде сама собою
ICQ (I Seek You) - клієнт обміну миттєвими повідомленнями. Під "аською" розуміють практично всі клієнти, що підтримують он-лайн спілкування. Такі клієнти підтримує багато функцій, одна з яких дозволяє користувачеві зберігати історію листування.
Інструкція
1
Функція зберігання історії повідомлень - одна з найбільш затребуваних функцій "аськи". Ця функція може бути як активною, так і не активною. За замовчуванням, ця функція активна. Клієнт надає вибір зберігання типи повідомлень: "Зберігати історію повідомлень з контактами з мого списку", "Зберігати історію повідомлень не з мого списку", "Зберігати сервісні повідомлення". Перегляд і видалення повідомлень в історії здійснюється декількома способами.
2
Перегляд і видалення історії через клієнт "аськи". Виберете правою кнопкою миші цікавить вас контакт, в меню виберете "Історія повідомлень". Відкриється вікно з усією історією обміну повідомленнями для вибраного клієнта. У вікні реалізовані функції пошуку повідомлень, видалення історії, збереження всієї історії в файл з розширенням * .txt в будь вибране місце на жорсткому диску. Для видалення всієї історії листування з обраним контактом у вікні "Історія повідомлень" натисніть кнопку "Очистити". Історія буде видалена. Крім того, в деяких клієнтах "аськи" реалізована функція видалення тільки деяких повідомлень листування. Для цього у вікні "Історія повідомлень" виберете правою кнопкою миші потрібне повідомлення, а потім пункт меню "Видалити". Вибране повідомлення буде видалено з історії.
3
Історія листування являє собою текстовий файл з розширенням * .txt, розташований в директорії з встановленими файлами клієнта "аськи". Для визначення директорії, відкрийте властивості ярлика клієнта, що знаходиться на робочому столі. У полі "Об'єкт" вказано шлях до встановлених файлів "аськи". Відкрийте папку з встановленими файлами. У ній знайдіть папку з назвою History. У ній розташовуються файли з розширенням * .txt. Назви цих файлів відповідають номерам контактів з якими здійснювалася листування. Через інтерфейс користувача клієнта "аськи" визначте номер цікавить вас контакту. За допомогою будь-якого текстового редактора, наприклад, "Блокнот", відкрийте файл, назва якого збігається з номером цікавить вас контакту. Відкрилася файл містить всю історію листування з обраним контактом. З історією повідомлень слід працювати як з звичайний текстом, тобто її можна переглядати, частково або повністю видалити, додати нові записи. Після редагування необхідно зберегти зміни.