Як створити сайт безкоштовно в Україну.

У наш час інтернет це не тільки засіб спілкування, комунікацій, а й необхідна умова успішного бізнесу. Маса веб-сторінок з'являється щодня, їх створюють як організації, так і звичайні користувачі. Щоб зробити простий сайт , не потрібні знання мов програмування та інших складнощів. Є багато ресурсів, що дають можливість зробити сайт з мінімальними затратами часу і зусиль.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер.
Інструкція
1
Створіть порожній зразок для сайт а з мінімумом візуального оформлення і без тексту. Увійдіть, щоб зробити свій сайт , на безкоштовному хостингу, наприклад, http://ru.wordpress.com/signup/. В поле "логін" введіть значення, за яким вас визначить система. Логін повинен бути більше 4 символів і складатися з латинських букв і цифр. В поле e-mail введіть ваш поштовий ящик - на нього будуть приходити службові повідомлення, паролі. Кілька разів перевірте, чи правильно ви ввели адресу. Поставте галочку в полі «Дайте мені блог ( сайт )». Натисніть «Далі». В поле «Домен» введіть ім'я (майбутній адреса) вашого сайт а. Добре обміркуйте його. Назва домену має містити не менше чотирьох латинських символів. В поле «Заголовок сайт а» введіть назву вашого майбутнього сайт а. Його можна буде поміняти. В опції «Конфіденційність» можна приховати сайт від пошукових систем. Далі натисніть «Зареєструватися».
2
Перейдіть по посиланню, яке прийде в вашу пошту, щоб зробити сайт безкоштовно в України. Зайдіть в панель адміністрування, в розділ «Зовнішній вигляд». Виберіть тему оформлення сайт а. Далі в розділі «Віджети» додайте віджет «Основне меню» і «Навігація». Створіть віджет «Сторінки». Перейдіть в розділ «Записи», додайте по одній у кожну рубрику. Перейдіть в розділ «Сторінки», натисніть «Змінити» на сторінці about. Тут поміняйте назву сторінки, додайте потрібний текст в текстовому полі та натисніть "Оновити". Далі додайте нову сторінку, оформите її аналогічно. Заповніть таким чином сайт інформацією.
3
Перейдіть в розділ «Зовнішній вигляд». Для зміни теми виберіть цікаву, натисніть «Активувати». Перейдіть в розділ «Віджети». Вони допомагають краще орієнтуватися на сайт е. Приміром, «Пошук» дає можливість знайти потрібну інформацію. Виберіть і активуйте потрібні віджети для сайт а.
Популярність того чи іншого інтернет-ресурсу в чому залежить від його дизайну. Чим він оригінальніше, ніж нетривіальні рішення, які використовуються при верстці його сторінок, тим помітніше він виділяється серед своїх конкурентів.

Широкі можливості графічних програм На сьогоднішній день існує безліч найрізноманітніших графічних програм, які допомагають створити дизайн сайту з найменшими зусиллями. Вони не вимагають від користувача художнього чи іншого специфічного освіти. Ці програми за лічені секунди здатні моделювати навіть найскладніші форми і фігури, самі витіюваті шрифти. Творцеві сайту всього лише необхідно розібратися в нюансах настройки і постаратися по максимуму використовувати їх технічні можливості.

Як створити дизайн сайту за допомогою Adobe Photoshop

Основним інструментом створення графічної складової сайту вже багато років поспіль залишається програма Adobe Photoshop. Саме вона найчастіше використовується веб-дизайнерами і программістамі.Ітак, щоб створити дизайн сайту, вам перш за все необхідно придумати його графічну концепцію. Вона включає в себе особливості оформлення меню, внутрішніх посилань, колірної гами сайту. Зробити попередні начерки можна в програмі Adobe Photoshop.Затем вам необхідно ретельно проаналізувати ваші начерки і постаратися виділити ключові елементи дизайну, які стануть справжньою «візитною карткою» сайту. Це може бути оригінальний шрифт, специфічний логотип або незвичайне поєднання колірних відтінків. Після цього всі перераховані вище відмітні риси сайту потрібно розвинути і доопрацювати, довести їх до стану повної естетичної завершеності. Зазначимо, що саме цей етап роботи вважається найбільш трудомістким, забирає чимало часу. Це і цілком закономірно, адже фактично ви створюєте дизайнерську основу вашого сайту.

Як зробити дизайн сайту і його верстку

Після того, як ви закінчили розробку основних елементів дизайну сайту, можна приступати до їх переносу на його сторінки. Цей етап проектування сайту називається версткою. Він допомагає зробити красивий дизайн сайту, втілити в життя задумки його розробників. Верстати сторінки сайту і переносити на них графічні елементи можна за допомогою різних програм. Однією з найпоширеніших вважається програма Macromedia Dreamweaver. До слова, створити типову html-сторінку можливо навіть в Microsoft Word, найбільш відомому текстовому редакторі. Після того, як буде закінчена верстка сторінок, необхідно ще раз проаналізувати дизайн і виправити всі видимі недоліки.