Як навчитися танцювати нижній брейк.

Напевно, ви не раз захоплювалися танцюристами нижнього брейк-дансу , якщо захотіли повторити їх трюки. Цей стиль іноді прирівнюють до спорту, він вимагає фізичної сили і спритності, і тому найчастіше нижній брейк виконують чоловіки. Але що ж робити, якщо дуже хочеться танцювати? Як навчитися виконувати нижній брейк?
Інструкція
1
Почніть освоювати нижній брейк з фізичної підготовки. Належну увагу приділяйте м'язам рук, особливо біцепсам і пресу. Тренуйте витривалість. Для цього кожен ранок і вечір віджимайтеся в горизонтальному і вертикальному положенні, робіть всілякі прогини, працюйте над м'язами живота.
2
Не менш важливою в нижньому брейку є повна розтяжка. Тренуйтеся акуратно і не поспішайте. Пам'ятайте, що перед розтяжкою м'язи потрібно розігріти, зробивши загальні вправи. Можна перед цим прийняти гарячу ванну. Після розігріву тіла пробуйте сісти в шпагат. Робіть до відчуття жорсткого напруження м'язів, але не до болю, інакше є ризик порвати зв'язки. Коли ви навчитеся сідати в шпагат, елементи нижнього брейк-дансу будуть виходити більш видовищними.
3
Освоюйте базові елементи брейк-дансу , а потім їх зв'язки. Основа брейк-дансу , з якою починають все бі-бої і бі-герл - вправа «краб». Для цього встаньте на карачки. Одну руку, на якій будете обертатися, підігніть під себе таким чином, щоб лікоть уперся в прес. Відривайте ноги від підлоги, тримаючи рівновагу, балансуючи на зігнутій руці. Допомагайте собі другий рукою, яку в подальшому можна буде піднімати вгору.
4
Ви стоїте в «краба» і спочатку тільки вчитеся піднімати і опускати ноги. Коли ці елементи почнуть виходити, переходите до обертання тіла паралельно підлозі, використовуючи руки. Далі додавайте невеликі підстрибування. Ви повертаєте кисть і в той момент, коли ліктя не в що буде впиратися, здійснюєте невеликий стрибок на руці.
5
Дуже важливо пам'ятати про дихання під час вправ і танцю. Якщо під час занять ваші руки, ноги і голова наливаються свинцем, то ймовірно, в кров не надходить кисень. Намагайтеся під час танцю глибоко дихати носом. Якщо в певні моменти потрібно ротовий дихання, ваше тіло просигналізує вам про це.
6
Для виконання багатьох елементів брейк-дансу потрібна наявність просторого приміщення і відсутність у ньому предметів, шаф, кутів. Перед тим як почати виконувати розмашисті елементи, перевірте, чи достатньо місця в квартирі. Це необхідно зробити для того, щоб ви не пошкодили себе. Можливо, для тренувань краще відправитися в спортивний зал.
7
Спостерігайте за виконавцями нижнього брейк-дансу , копіюйте руху. Якщо хочете займатися самостійно, то можна придбати комплект відео-уроків по техніці танцю. Для більш професійної підготовки краще підшукати хорошого тренера або відправитися в танцювальну студію.
Сьогодні все більша кількість молоді воліє брейк-данс всім іншим танцювальним напрямкам. І якщо нижній брейк станцювати без спеціальної підготовки досить складно, то навчитися верхньому брейк-дансу може кожен.
Вам знадобиться
  • - спортивний одяг;
  • - музика;
  • - дзеркало
Інструкція
1
Одягніть вільний одяг і включіть музику. Для зручності встаньте перед великим зеркалом.Запомніте, що верхній брейк включає в себе кілька основних моментів. Це: хвилі, ізоляція, глайд і робот.
2
Почніть навчання даного танцювального напрямку зі створення хвиль за допомогою свого тіла. Найбільш проста хвиля - хвиля руками. Уявіть, що у вашому тілі більше немає кісток і пустіть хвилю від правої кисті до лівої. Хвиля повинна пройти спочатку через правий лікоть, досягти правого плеча, перейти в ліве плече і через лівий ліктьовий згин вийти з кінчиків пальців лівої руки.
3
Розвивайте уяву. Ідеальна хвиля вийде тільки тоді, коли ви чітко будете уявляти собі, як плавно вона проходить через все ваше тіло. Потренуйтеся запускати хвилю ногами. Корпусом пустите хвилю вправо і вліво, вперед. Почніть хвилю зверху, від верхівки. Спробуйте виконати хвилю, що бере свій початок у ступень.
4
Відрепетируйте місячну доріжку (глайд) - знамените рух Майкла Джексона. Ви повинні створити ілюзію ковзання в той час, як будете просто повільно рухатися назад. Для цього при русі намагайтеся не відривати ступні від підлоги і виразно згинати коліна.
5
Опануйте технікою ізоляції. Ви повинні володіти кожним суглобом, при цьому координувати го окремо від усіх інших. Для цього просто розслабтеся і спробуйте спочатку повращать одним плечем, що не задіюючи при цьому корпус, потім іншим. Пропрацюйте кожен суглоб.
6
Уявіть себе залізним, важким роботом. Його рухи різкі, чіткі, переривчасті, що не допускають і натяку на плавність. Спробуйте пройтися, поворушити руками. Головне, не виходьте з образу, тому навіть одне м'який рух може зіпсувати все враження.
7
Використовуйте розучені руху в своєму танці. Слухайте музику і не бійтеся імпровізувати.
Зверніть увагу
Вибираючи взуття для брейк-дансу, зверніть увагу на те, що вона повинна бути м'якою і не ковзної.
Корисна порада
Різноманітні танцювальні школи допоможуть вам довести техніку верхнього брейка до досконалості, якщо ви бажаєте виступати на публіці.