Як укласти плитку на дачі.

Для створення тротуару на дачі люди часто використовують плитку. Справа в тому, що даний матеріал має прийнятну вартість. До того ж, ділянка після роботи, буде мати відмінний вигляд. Хороша плитка буде служити довгі роки.
Інструкція
1
Перед тим, як приступати до роботи, необхідно правильно вибрати плитку. Зверніть увагу на важливі елементи. Для початку потрібно приділити увагу вазі. Справа в тому, що хороша тротуарна плитка не може мало важити. Вибролитая плитка, яка виготовляється без пластику, що не піддається деформації при високій температурі, взимку не ковзає і має пристойний вагу. Обов'язково зверніть увагу на наявність сколів, а також на однорідність забарвлення.
2
Далі можна переходити до підготовки ділянки під укладання. Для початку потрібно виконати розмітку. Після цього необхідно ретельно вирівняти поверхню, щоб можна було без проблем виконати укладання плитки. Відгороджений ділянку отсипьте гравієм. Поверхня обов'язково зробіть рівною. Якщо є можливість, то найкраще провести утрамбовку. Для трамбування можна використовувати спеціальну Вібромашина. Але в більшості випадків можна обійтися і без неї. Досить застосувати звичайне товсте поліно. Потім укладається шар річкового піску. Його також потрібно добре вирівняти і утрамбувати.
3
Тепер можна переходити до самої укладання тротуарної плитки. Для цієї мети заздалегідь приготуйте гумовий молоток і рівень. Укладу найкраще починати від кута. Покладіть одну плитку і за допомогою киянки подгоните її. Друга плитка повинна бути підігнана під першу і так далі. Частіше виробляєте перевірку рівнем.
4
Отже, плитка викладена. Залишилося тільки зробити заповнення швів. Виробляти затірку цементним розчином дуже втомлює. Саме тому змішайте пісок і цемент в рівних кількостях, а отриману суміш розсипте по викладеній поверхні. Після цього намагайтеся ретельно замести суміш в міжплиточних шви. Залишиться тільки обробити викладену поверхню водою. Дайте цементу добре висохнути.