Як прилаштувати кішок.

Іноді домашні вихованці підносять нам сюрприз у вигляді несподіваного поповнення в сімействі. Або нам стає шкода вуличну кішку, якої так необхідна сім'я. А може, треба віддати в інші руки свою улюбленицю за сформованими обставинами. Всі ці випадки об'єднує одне бажання - знайти кішкам новий будинок, в якому про них піклуватимуться і любити.
Інструкція
1
Якщо мова йде про прістройства маленьких кошенят, то робити це треба по досягненню малюками двох місяців. До цього часу організм кошенят ще не зміцнів, вони харчуються материнським молоком і тільки починають переходити на тверду їжу. Кошенята повинні бути привчені до туалету і когтеточке.
2
Пристрій кошенят краще почати з оголошень в інтернеті. Для цього зробіть хороші фотографії кошенят і розмістіть їх на численних сайтах і форумах, присвячених утриманню тварин. Там завжди є розділ, в якому тваринам шукають господарів. Помістіть фотографію та короткий оголошення із зазначенням віку кошенят, статі, породи, темпераменту, яку їжу їдять і що вміють. Можна розмістити фотографію кожного малюка окремо і написати невелике оповідання про нього в напівжартівливої формі від особи кошеня. Мета таких оголошень - залучити якомога більше уваги.
3
Складніші справи з пристроєм вже дорослої тварини. Якщо вас хвилює доля вуличної кішки, то можна віддати її на пересмикування. Перетримка - це місце тимчасового утримання тварин, де за ними стежать і доглядають до передачі її в нову сім'ю. Але врахуйте, що за зміст кішки вам доведеться щомісяця платити, а її пристрій може сильно затягнутися.
4
Якщо вулична кішка явно схожа на домашню, то для початку потрібно пошукати її колишніх господарів. Розвісьте оголошення з фотографією і описом по району, де ви знайшли кішку. На форумах в інтернеті напишіть оголошення в рубриці «Пропала кішка».
5
Найбільш небажаним місцем, куди можна віддати вихованця, є муніципальний притулок для тварин. Це моторошне місце, по суті, є концтабором для бездомних звірів. У тварин, що потрапили до притулку, практично немає шансів вижити і знайти нових господарів. До притулку потрапляють тварини, спіймані під час вилову, і адміністрація притулку не ставить перед собою мету зберегти їм здоров'я і життя. Потрібно звільняти вольєри для нових бідолах.
6
Якщо тварина вам потрібно віддати на пару тижнів або місяців, через те, що вам належить довга поїздка, скористайтеся послугами готелю для тварин. За певну плату за вашим вихованцем здійснюватиметься належний догляд, годування і все те, до чого так звикла кішка.