Як виправити стрижку. зіпсована стрижка Як виправити.

Відвідування перукаря повинно підняти вам настрій, оздоровити волосся, додати їм чудовий вигляд і впевненість у собі. На жаль, іноді в результаті ви отримуєте не ту зачіску: вас не влаштовує колір, довжина або укладка волосся. Такий казус звичайно може статися, якщо ви і майстер-стиліст знайомі недавно, і він погано знайомий з вашими уподобаннями.
Інструкція
1
Дайте собі час для того, щоб звикнути до зачіски і зрозуміти об'єктивно, що саме вам не подобається. Зміни в стрижці теж вимагають якийсь час на те, щоб стати для вас звичайною.
2
Порадьтеся з одним. Якщо ви зрозуміли, що саме не подобається в зачісці, дізнайтеся його думку. Запитайте у нього, чи підходить зачіска вам, і що він думає про неї.
3
Переконайтеся в тому, що ставлення до зачіски склалося у вас об'єктивне. Ви чесні самі з собою і визначилися, що вам не подобається. Тоді прийшов час поговорити з вашим стилістом. Ввічливо, але твердо поясніть, у чому проблема.
4
Скористайтеся в цій ситуації різними засобами стайлінгу, тобто укладки. Стиліст може показати вам всі можливі варіанти укладання для вашої нової стрижки. Скоріше всього, якійсь із них вас цілком влаштує.
5
Спробуйте застосувати зміна напрямку проділу; завивку, витягування, приподнимание біля коріння; а вже зовсім коротку зачіску укладіть «голочками» за допомогою воску.
6
Увімкніть уяву і винайдіть за допомогою різних шпильок, затискачів і обідків нові варіанти вашої зіпсованої зачіски.
7
Підправте невдало виконану стрижку за допомогою фарбування, виділивши певні локони кольором.
8
Зробіть нарощування, якщо ви не бачите себе з короткою стрижкою і не хочете спокійно чекати доти, коли волосся відросте до необхідної довжини. Незважаючи на чутки, в даній процедурі нічого немає згубного для волосся. Протягом декількох років деякі популярні люди нарощують собі волосся без будь-яких наслідків.
9
Зверніться за допомогою до іншого стиліста, який зможе вирішити вашу проблему і буде радий придбати ще одного клієнта, якщо ви все ж не знайшли взаєморозуміння зі своїм стилістом або залишились не задоволені отриманим результатом.
10
Запишіться заздалегідь на консультацію і попросіть рекомендації, щоб наступного разу уникнути неприємностей і знову не зіпсувати свій настрій не сподобався стрижкою.
11
Візьміть фотографії тієї стрижки, яку хотілося отримати в результаті.
12
Не погоджуйтеся робити зачіску, перефарбовувати волосся, якщо вам це не подобається.
13
Зверніть увагу на те, як реагують на стрижку оточуючі. Якщо подруга розкритикувала, але попросила номер стиліста, а чоловіки засипають компліментами, то зачіска виявилася для вас невдалою через вашу неготовність змінюватися.