Як давати сухий корм.

Правильне і збалансоване харчування - запорука здоров'я вашого домашнього вихованця. Все більше господарів воліють годувати своїх домашніх тварин сухим кормом. Це дуже зручно, не потрібно витрачати час на приготування їжі. Необхідно тільки вибрати хороший корм і слідувати певною схемою годування.
Інструкція
1
Починати годувати сухими кормом можна з двох місяців. Перший прикорм повинен даватися розмоченим у воді невеликою порцією в ранкові годування. Сухий корм вводиться поступово. Через пару місяців тварина повинна споживати добову норму сухого корму згідно віку й вазі.
2
Якщо ви повністю перевели вихованця на сухий корм, то додатковий докорм йому вже не потрібен. Сучасні корми містять всі необхідні речовини, мікроелементи і вітаміни. Свіже або варене м'ясо, вологі корми (павукові) повинні даватися не частіше одного разу на тиждень і сприйматися тваринам як ласощі або заохочення. Ніяких вітамінів додатково не потрібно, якщо ветеринар їх не призначив.
3
Поруч з сухим кормом завжди повинна стояти миска зі свіжою водою - при такому годуванні вихованець потребує рясного пиття.
4
Чи не перегодовуйте тварина - корм повинен даватися згідно дозуванні. Для цього використовуйте мірний стаканчик фірми-виробника корму. У всіх кормів своя добова норма і дозування. Це пояснюється вмістом білків в кормі. Високобілкового корма вживати потрібно менше т.к він більш ситний і щільний. Потурання бажанням улюбленця їсти побільше може відбитися на його здоров'ї і викликати проблеми з сечовивідної системою, печінкою і шлунком.
5
Дуже відповідально поставтеся до вибору сухого корму. Усі корми повинні купуватися в спеціалізованих магазинах товарів для тварин. Віддавайте переваги відомим виробникам, не ведіться на рекламу бюджетних кормів по телевізору. Хороший корм не може коштувати менше 100 рублів за 300-400 м Корми підрозділяються в залежності від різних факторів: для кошенят або цуценят у віці до одного року, для літніх кішок, спеціальні лікувальні з профілактикою тих чи інших захворювань, гіпоалергенні. До складу кормів повинна входити кілька видів м'яса або риби, субпродукти, овочі (3-6 інгридієнтів), вітаміни.