Як зменшити збитки.

При складанні податкових декларацій багато підприємці стикаються з певними труднощами. Так, наприклад, їм доводиться вказувати, що за звітний період їх організація мала у своєму активі одні лише збитки . Як же зменшити збитки і почати отримувати прибуток, щоб у податкової інспекції не з'явилося зайвого приводу нагрянути з ревізією?
Інструкція
1
Проаналізуйте діяльність свого підприємства і доцільність тих чи інших витрат. Скоротіть представницькі витрати та витрати на бонуси і премії для керівництва організації.
2
Попередьте своїх підлеглих про можливе тимчасове зниження заробітної плати. Постарайтеся компенсувати зменшення окладу співробітників якимись нематеріальними пільгами. Якщо це необхідно, проведіть скорочення штатів, попередивши про це співробітників за 2 місяці. Узгодьте ваші дії у трудовій інспекції.
3
Чи не укладайте посередницьких договорів з сумнівними інвесторами та постачальниками або в цілях, далеких від економічних вигод (наприклад, допомога суміжним підприємствам). Якщо постачальники заподіяли вам збитки , зверніться до суду для того, щоб накласти на них штраф у розмірі цих збитків.
4
Самостійно або за допомогою спеціалістів проведіть новий моніторинг ринку для виявлення обставин, що заважають просуванню вашого товару чи беззбиткової діяльності вашої організації.
5
Зменшіть собівартість товару, якщо ви виробляєте продукцію. Підвищіть відпускні ціни на вашу продукцію (для виробників). Не забудьте узгодити нові ціни з вашими постійними замовниками.
6
Закуповуйте популярні групи товарів великими партіями, отримуючи суттєві знижки. Підвищіть вартість товарів, які ви реалізуєте в роздріб (для торгових підприємств). Обов'язково узгодьте ці ціни в податковій і торгової інспекції. Враховуйте при підвищенні цін загальний стан ринку.
7
Обов'язково застрахуйте майно вашої організації. Якщо надалі збитки виникатимуть з незалежних від вас причин (стихійне лихо, крадіжки), то за умови дотримання страхового договору вони будуть відшкодовані.