Як робити швидкі зачіски на довге волосся. Швидкі зачіски для довгого волосся.

Якщо ви володарка розкішних довгого волосся, то це зовсім не означає, що для виходу в світ вам обов'язково необхідно постійно звертатися за допомогою до професіоналів. Існує безліч способів зробити «швидкі» зачіски для довгого волосся.
Інструкція
1
Зробіть найпростішу укладку, зібравши волосся в «кінський хвіст». Така зачіска підійде практично для будь-якого випадку. При бажанні прикрасьте голову зажимами або невидимками, а сам хвіст декорують пір'їнками, що дуже модно в цьому сезоні.
2
Зберіть волосся в пучок на потилиці, закрутивши їх за годинниковою стрілкою і зафіксуйте це елементарне спорудження шпильками або паличками для волосся. Випустіть кілька прядок - більш довгих з боків особи, більш коротких - спереду. Прикрасьте зачіску декоративної шпилькою. Така зачіска буде виглядати повітряної і цілком гармонійною.
3
Спробуйте і інший варіант подібної укладання. Обробіть волосся гелем, зберіть їх у хвіст, закріпіть хвіст гумкою, після чого заплетене косу. Оберніть косу навколо гумки, закріпіть її шпильками. Ви можете розташувати пучок на потилиці або опустити його ближче до шиї.
4
Нанесіть на волосся віск, зберіть їх в хвіст, але так, щоб одна бічна пасмо залишалася вільною. Підніміть волосся вгору так, ніби складаєте їх навпіл. Потім складіть їх навпіл ще раз, притримуючи їх рукою і опускаючи акуратно ближче до шиї. Заколіть волосся шпильками, обернувши вільної пасмом.
5
Обробіть волосся воском. Зробіть з волосся «кінський хвіст», розділіть його на 2 частини. Одну з пасом туго закрутіть навколо гумки, другу недбало оберніть навколо отриманого пучка, причому кінчики волосся повинні бути при цьому спрямовані в різні боки. Закріпіть вийшла зачіску декоративними шпильками.
6
Заплетіть дві коси, розташувавши їх максимально близько один до одного. Обробіть кінчики волосся воском. Зробіть з кіс пучок, залишивши кінчики вільними.
7
Обробіть волосся кремом для укладки. Заплетіть волосся в косу, але так, щоб одна бічна пасмо залишалася вільною. Спорудіть з коси вертикальний пучок, закріпіть все шпильками. Оберніть залишилася пасмом пучок, заховайте кінчик пасма під згорнуту косу. Візьміть лак і зафіксуйте зачіску.