Як намалювати вензель. скачати програму для написання вензелі.

Намалювати вензель - це означає зобразити одну з різновидів монограми. У витонченому переплетенні візерунків втілюється каліграфічне прикраса іменних ініціалів. Сімейні монограми - відмінна ідея для подарунка, яка з часом може стати фамільної цінністю.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютерна програма для малювання (наприклад, Fontographer)
Інструкція
1
Для створення особистого вензелі з використанням декорованого шрифту і додаткових елементів у вигляді візерунків, запустіть на комп'ютері програму Fontographer. Виберіть іконку «Створити новий шрифт», натисніть на неї. У вікні задайте назву новому шрифту, наприклад «Шрифт для Вензелі».
2
На панелі інструментів, зі списку шрифтів, виберіть шрифт, створений в попередньому кроці.
3
Скопіюйте та перенесіть контури образу декоративного шрифту, який буде взято за основу створюваного вами вензелі, у вікно з контурами для нового шрифту.
4
Сформуйте композицію створюваного вами вензелі, переміщаючи контури символів і додаткові елементи.
5
Зробіть так, щоб контури шрифту перетиналися між собою. Потім об'єднайте їх в один шар.
6
При необхідності, відредагуйте контур вензелі до отримання бажаного результату. Пам'ятайте, що монограма повинна бути не тільки унікальною, але і не дуже хитромудрою. Основа краси вензелі в гармонійності візерунків.
7
Збережіть створений вами шрифт за допомогою вкладки «зберегти ...» як «Шрифт для вензелі». Створіть новий файл шрифту і помістіть в папку, де зберігаються всі шрифти програми.
8
Перезавантажте програму, і після цього у вкладці зі шрифтами з'явиться створений вами шрифт для вензелі. Тепер ви можете використовувати його для подальшого дизайну монограми.
Зверніть увагу
Відповідально підходите до малювання контурів шрифту і підбору додаткових декоративних елементів у вигляді візерунків для вензелі, інакше він може вийти нечитабельним.
Корисна порада
За допомогою монограми ви зможете створити унікальний фамільний знак в різних стилях, для подальшого використання в гравировке на обручках, чоловічих перснях або печатках.
Елегантні завитки, які в своєму переплетенні приховують перші літери імені, прізвища та по батькові особи. У 18 столітті такі вензелі були дуже популярні, а в деяких країнах, особливо в сім'ях з глибокими знатними корінням, використовуються досі. Як же намалювати такий химерний вензель?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
Визначтеся з буквами, які будете малювати. Зробіть начерки розташування букв, зображених спочатку друкованим шрифтом. Літери повинні знаходитися в одному квадраті, перетинаючись один з одним своїми обрисами. Тут важливу роль буде грати місця з'єднання букв.
2
Зобразіть в центрі картинки якийсь маленький круг. Від цієї точки почніть промальовування першої літери. Вона повинна бути максимально широкою. Розкиньте риси літери по різних сторонах від центру. Верхню частину символу покажіть ширшою, а нижню - більш вузькою. Вільні крайні кінці закрутіть спіральками. Зверніть увагу, що середина букви повинна зображуватися широкими лініями, місця переходу між основними лініями і спіральками більш тонкими, основна частина дуги завитка - широкою і кінець спіралі тонкою лінією.
3
Намалюйте другу літеру. Крайню частину розташуйте вище або нижче середини малюнка. Потовщення зробіть у місцях, де обриси будуть проходити на рівні серединної лінії. Якщо крайня частина букви розташована внизу, то верхні вільні кінці з'єднайте завитками з верхніми спіралями першої літери, якщо ж крайня частина розташована вгорі, то нижні вільні кінці - з нижніми спіралями. Завитки інших букв зробіть не такими глибокими, як основні.
4
Намалюйте третю букву аналогічно технології малювання другий. Всі букви малюйте плавними лініями без різких переходів. Порожні місця вензелі доповніть завитками, що виходять з будь-якої точки букв. Напрямок спіралі виберіть у залежності від розміщення пустотілого місця. Зверху на деякій відстані від вензелі намалюйте корону або інший символ, що підкреслює благородство походження особистості.
5
Замалюйте обриси вензелі тушшю або чорною фарбою для більшої схожості з малюванням пером.