Як заговорити пупкову грижу. змова для пупкової грижі.

У дітей до року часто з'являється пупкова грижа. Причини її виникнення носять в 70% випадків спадковий характер (слабкість м'язів передньої черевної стінки). Але в будь-якому випадку краще не звертатися до знахарок, а проконсультуватися з приводу пупкової грижі з лікарем. Втім, в цілях самоосвіти можна і довідатися щодо способів змови пупкової грижі.
Інструкція
1
Знайдіть у суспільної (або навіть домашньої) бібліотеці колись популярний працю Папюса «Магія чорна і біла». У книзі другій цієї праці - «Сільські змови», знайдіть за алфавітним списком змова від грижі немовлят. Прочитайте і подумайте, наскільки текст змови відповідає вашим уявленням про подібні заклинаннях взагалі.
2
Купіть в книжковому магазині збірник змов якоїсь відомої цілительки. Ознайомтеся з текстом. Для чистоти експерименту і при наявності вільних коштів купите аналогічний збірник, змови з якого належать іншій цілительки. Проаналізуйте подібності та відмінності в текстах. Зробіть висновки.
3
Зайдіть на один з інтернет-сайтів, присвячених магії і чаклунства (наприклад, на www.ugadalki.ru/bolezni/gryja.html). Ознайомтеся з текстами змов і рекомендаціями щодо їх застосування. Зробіть висновки.
4
Якщо ви все-таки зважилися заговорювати грижу , ні в якому разі не робіть цього самостійно. Зверніться до ворожки спочатку за консультацією з цього питання. У свій перший візит йдіть без дитини. Подивіться, як живе ворожка, як спілкується (в тому числі і на нейтральні теми). Якщо вона живе в глухому селі, то це ще не показник того, що вона дійсно володіє необхідними для успішних змов здібностями.
5
Якщо ви людина віруюча, ні в якому разі не звертайтеся за допомогою до ворожок і знахарів, незважаючи на те, що в багатьох текстах згадується Ім'я Боже. Але й не піддавайте дитини випробуванням, які він може і не витримати і зверніться до лікаря.
6
Зверніть увагу: лікарі вважають, що регулярний масаж животика дитини - кращий засіб від пупкової грижі, але проводити його треба тільки після консультації з фахівцем. Лікарі пояснюють і «чудесне» зцілення дитини за допомогою «заговореної» монетки, яку зазвичай прикладають знахарки до пупка. Справа в тому, що монетка кілька розслабляє пупкове кільце, і грижа на час «ховається», тоді як його необхідно зміцнювати. Тому після зняття монетки з пупка грижа зазвичай знову виходить назовні.
Зверніть увагу
Змова від пупкової грижі -младенцу, у дітей, у новонароджених! Змова від грижі у дітей В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь. Гриз-гризіца, стара старица, тут тобі не бути, Младенцева кісток НЕ ломити. Я тобі вичитую, я тобі вимовляю, я тобі виганяю, з білих кісток, з жовтих мощей, з синіх очей, з русявого волосся, з пальчиків, з суставчіков.
Корисна порада
Змови від пупкової грижі. Подивіться на молодий місяць, а потім нахиліться якомога нижче до місця розташування грижі і, не кліпаючи гляди на неї, сім разів прошепоти: Грижа-гриз, на (ім'я дитини) не зарісь, поки не пізно, звідси зась! Водите обмилки господарського мила навколо грижі і тричі читайте змову: Бруд-гризунів, сорока-брехуха, віднеси подалі в темний ліс, в глибоке болото гризоту, маете з тіла білого раба Божого (своє повне хрещене ім'я).