Як описати себе, Як керівника.

Будь-яка організація не може існувати без керівника . Саме ця людина організовує роботу, приймає важливі рішення і бере всю відповідальність на себе. Історія появи керівника йде далеко в первісне суспільство, тоді ж лідери згуртовували людей для досягнення цілей і йшли вперед. Від якостей і навичок таких людей залежить робота будь-якої компанії. Як повинен охарактеризувати себе керівник?
Інструкція
1
Професіоналізм керівника , насамперед, характеризується особистими якостями. Ви обов'язково повинні володіти лідерськими та організаторськими здібностями, умінням згуртувати людей і направити їх у вірне русло. Ви повинні бути харизматичною людиною, тобто вміти викликати довіру, організувати і переконати. Люди повинні вас не тільки слухатися, але й прислухатися до вашої думки.
2
Важливою характеристикою для лідера є і вміння аналізувати, робити прогнози. Без цього бізнес просто не буде процвітати.
3
Не менш важливим фактором для керівника є чітка і грамотна мова. Врахуйте, що вона повинні бути зрозумілою для співробітників, наприклад, якщо ви говорите науковими оборотами, вас ніхто не зрозуміє. І навпаки, якийсь жаргон у вашій мові відлякає клієнтів.
4
У керівника будь-якої ланки має бути обов'язково вищу освіту. Але найцікавіше, воно має бути не одне. Ні, це зовсім не говорить про те, що ви повинні постійно вчитися в університетах, можна просто відвідувати будь-які курси, семінари, конференції, тобто ви повинні вдосконалювати свої знання. Це все великий плюс до характеристики лідера.
5
Деякі забувають про такі особисті якості, як стресостійкість, відповідальність. Адже, як відомо, на шляху керівника виникає багато труднощів, при яких він повинен тверезо оцінювати ситуації і знаходити вихід із становища. Нервуючи, людина втрачає самовладання, а часом і зовсім впадає в депресію, що неприйнятно для начальників.
6
При описі себе як керівника не забудьте сказати і про ваші досягнення. Тут не треба придумувати, говорите як є. Якщо ж ви ще не встигли напрацювати досвід, то розкажіть про поставлених цілях, опишіть детально стратегію і можливі перешкоди.
7
Пам'ятайте, що для керівника головне - чесність. З цього можна зробити висновок: тримайте обіцяне слово.