Як закінчити 9 клас.

Закінчити 9 класів, тобто отримати основну загальну освіту, зобов'язані всі юні громадяни Російської Федерації. Після цього шляху школярів розійдуться: хтось надійде в 10 клас, хтось піде вчитися в коледжі, технікуми і ПТУ, але в будь-якому випадку необхідно успішно здати іспити у формі ДПА і отримати атестат. Як зробити це максимально успішно?
Інструкція
1
Заздалегідь визначитеся зі своїми подальшими планами. Це вплине на вибір іспитів, які вам доведеться здавати. Якщо ви плануєте продовжувати навчання в 10 класі середньої школи, то здавати доведеться тільки російську мову і математику, але для вступу в коледж, вам, можливо, знадобляться й інші профільні предмети.
2
Почніть підготовку до іспитів якомога раніше. Вирішіть демонстраційні варіанти завдань ДПА з російської мови та математики. Їх заздалегідь викладають в мережі інтернет, а якщо у вас немає доступу у всесвітню павутину, зверніться до вчителів.
3
Визначивши прогалини в знаннях, відновлюйте пропущений матеріал і вдосконалюйте вміння, необхідні для успішного складання ДПА. Для отримання високого бала з російської мови, в першу чергу, навчитеся писати стислий виклад та короткий (близько 150 слів) твір на моральні теми. При підготовці до іспиту з математики згадайте основні формули і моделі рішень завдань за курс 7-9 класів.
4
Придбайте посібники, що містять варіанти контрольно-вимірювальних матеріалів (КІМ), які будуть дані на іспиті ДПА.
5
прорешать якнайбільше варіантів тестів. Це допоможе вам звикнути до формулювань завдань, і ви придбаєте навик швидкого вирішення тестів.
6
Якщо прогалини в знаннях занадто великі, найміть репетитора. Він заново пояснить вам пропущений матеріал і доведе до потрібного ваш рівень знань.
7
Якщо ви збираєтеся вступати до престижного навчального закладу, пройдіть в ньому підготовчі курси. Професійні викладачі підготують до іспиту, і ви отримаєте додаткову перевагу при участі в конкурсі на бюджетне місце.
8
Будьте терплячі і не впадайте в паніку. Практика показує, що навіть якщо учень мав вельми середні успіхи в навчанні в 7-8 класах, то за 1 рік цілком можна набрати необхідний рівень знань. Для цього буде потрібно копітка усидчивая робота, однак ви залишитеся задоволені результатом.