Як садити квітка в горщик. Як правильно садити квіти в горщик.

Напевно в кожному будинку є кімнатні рослини, які прикрашають інтер'єр кімнати і надають їй більше затишку і домашнього тепла. Але не кожна господиня знає, як правильно садити квітка в горщик. Досить складно давати універсальні рекомендації по посадці кімнатних рослин, так як різні види квітів потребують певному виді грунту.
Вам знадобиться
  • - горщик,
  • - дренаж,
  • - грунт,
  • - квітка.
Інструкція
1
Насамперед необхідно правильно підібрати горщик для посадки квітки, він повинен бути трохи більше розміром, ніж попередній (на 3-5 сантиметрів у діаметрі). Якщо ви посадите квітка відразу у великій горщик, це може призвести до затримки росту рослини. Найоптимальніший і недорогий варіант - це пластикові горщики, які можна купити в магазині потрібної забарвлення і розміру. Вони дуже легкі, і їх практично неможливо розбити при випадковому падінні горщика. Зверніть увагу на дно купленого горщика, якщо в ньому немає отворів, виконайте їх самостійно за допомогою шила, розжареного над відкритим вогнем.
2
На дно підготовленого горщика укладіть глиняні черепки і будь дренажний шар. Це може бути гравій, керамзит, пластівці стиропора і гранулят глини. У горщиках маленького розміру товщина дренажного шару повинна становити 1-2 сантиметри, у великих горщиках - 5-10 сантиметрів. За пару годин до посадки квітки в новий горщик, полийте його як слід.
3
Наступним етапом є підготовка грунту. На сьогоднішній день в квіткових магазинах можна купити готову суміш, приготовлену для певного виду кімнатних рослин. У неї вже входять необхідні мінерали і добрива, які сприятливо впливають на ріст квітів, до того ж, в ній не міститься шкідливих домішок і сміття. Завдяки такому грунті вашим кімнатним квітам довгий час не буде потрібно підгодівля.
4
На шар гравію насипте невелику кількість підготовленого грунту, в центр посадите квітка , куплений в магазині або подарований друзями. Підсипте землю і трохи ущільніть. Зверху можете прикрасити рослина, укладіть красиві камінчики по краю горщика або посипте поверхню грунту кольоровим дренажем.
5
Залежно від виду квітки, він вимагає певний відхід і полив. Дізнайтеся про це при покупці рослини. Якщо воно любить велику кількість вологості, обприскуйте його періодично з пульверизатора. Протирайте велике листя злегка вологою губкою, якщо це допустимо для даного квітки.