Як підключити звук до телевізора.

Динаміки, вбудовані в телевізор, часто володіють посередньою якістю звучання. Поліпшити його можна, підключивши зовнішні колонки. Їх можна приєднати двома способами: через підсилювач або безпосередньо.
Інструкція
1
Для того щоб скористатися першим способом, вам будуть потрібні навички обслуговування телевізорів та бездоганне знання правил техніки безпеки. Вимкніть телевізор, відкрийте його (не зберігайте її при цьому ударам, щоб не розбити кінескоп або ЖК-матрицю), а потім, не торкаючись кінескопа, високовольтного проводу, а також деталей блоку живлення, видеоусилителя, перетворювача живлення підсвічування (в ЖК-телевізорі) , рядкової розгортки (а в ламповому телевізорі - і будь-яких інших деталей), відпаяти дроти, що йдуть до гучномовця, наростите їх довгим кабелем, після чого виведіть за межі телевізора таким чином, щоб вони не проходили поруч з будь-якими високовольтними ланцюгами. У стереофонического телевізора виведіть назовні кабелі від обох каналів. Потім закрийте корпус апарату. Якщо ви не впевнені у своїх силах, доручіть виконання даної операції кваліфікованого фахівця.
2
Візьміть акустичну систему з опором, аналогічним тому ж параметру вбудованого гучномовця телевізора або перевершує його. Підключіть кабель, який ви вивели назовні, до цієї акустичної системи. Якщо опір однієї системи нижче, ніж у гучномовця телевізора, але у вас їх дві і їх сумарний опір перевищує цей показник, з'єднайте їх послідовно. Якщо телевізор стереофонічний, підключіть щодо акустичної системи замість кожного з вбудованих гучномовців.
3
Другий спосіб не вимагає від майстра значною кваліфікації, зате припускає використання зовнішнього підсилювача і вимагає наявності біля телевізора лінійного виходу звуку . Вихідний сигнал зніміть з RCA-роз'єми Audio out (корпус - загальний провід, центральний контакт - вихід звуку ), з DIN-роз'єму «Магнітофон» (середній контакт - загальний, а виходом, залежно від року випуску телевізора, може служити або крайній правий або, крайній лівий контакт) або з роз'єму SCART (контакт 3 - вихід, 4 - загальний).
4
Сигнал подайте на вхід підсилювача, де може застосовуватися роз'єм RCA або DIN. Спосіб підключення до цих роз'ємів описаний вище. У стереопідсилювача є або два роз'єми RCA, або один DIN, у якого для входу правого каналу використовується один із крайніх контактів (який саме, залежить від року його випуску), а для лівого - контакт, що знаходиться між контактами правого каналу і загального проводу. Якщо телевізор монофонический, а підсилювач - стереофонічний, входи (але не виходи!) Підсилювача з'єднайте разом.
5
Увімкніть телевізор і за наявності підсилювач. У другому випадку спочатку виставте на підсилювачі мінімальну гучність. Потім відрегулюйте її до бажаного рівня.
Зверніть увагу
Не проводьте описаних вище маніпуляцій з бестрансформаторная і АВТОТРАНСФОРМАТОРНЕ телевізорами.