Як робити трюки на Фінгер. трюки на Фінгер будинку.

Фінгер або фінгерборд - це той же скейтборд, тільки зменшений в десятки разів. Хтось Стівен Ешер сидів у себе вдома і нудьгував. Погода, як видно, була дощова, і кататися на скейті хлопець не міг. Це спонукало його змайструвати малесеньку дошку, якою він керував пальцями рук. Так і народився фінгерборд. Трюки, виконувані на Фінгер - це по суті ті ж самі трюки, які виконують на його «ножном» побратимі.
Інструкція
1
ol>
2
Kickflip (кікфліп) - основний фліповий трюк, що вимагає неабиякої терпіння. Пальці розташовуються як при ol>
3
Boardslide (бордслайд). Це нескладний слайд. Для виконання нам потрібно грань. Центром деки заплигуємо на перила і до кінця скочуємося. Це все. Але є в цьому трюку два положення - frontside і backside. Перше - це ковзання передом, а друге - відповідно, задом.
4
Impossible (імпасібл) - складний трюк, який вимагає не однієї години тренувань. Потрібно фингер обертати навколо щелчкового пальця - в цьому і суть. В принципі, тут все просто, але потрібно ставити щелчковий палець ближче до болтів, але не дуже близько. Далі від нас вимагається обертання Фінгера за годинниковою стрілкою. Зробивши навколо пальця повний оборот в 360о, притискаємо фингер до поверхні якомога різкіше, але щоб не пошкодити траки. Трюк закінчено.
5
Nosegrind (ноузгрінд) - один з найпростіших Гринда. В основі його лежить nose manual (стрибаючи на грань переднім траком, не торкаючись при цьому заднім). Заплигуємо на грань nose manual'ом і потім сходимо нулі, Каспером або кікфліп на вибір.
Корисна порада
Якщо ви часто сидите вдома і не знаєте, чим зайнятися або лежите і хворієте в ліжку, не маючи можливості прокотитися на вулиці на улюбленому скейті, візьміть собі на озброєння фингер і наші поради. Попрактікуетесь у виконанні трюків і час займете цікавою справою. Дерзайте.
Фінгерборд завоював популярність по всьому світу як захоплююче і спортивне хобі. Якщо ви купили фінгерборд - це ще не все, адже, щоб отримувати від нього справжнє задоволення, потрібно вміти виконувати хоча б найпростіші трюки. У цій статті ми розповімо про основні і найпоширеніших трюках, які можна виконувати за допомогою фингерборда.
Інструкція
1
Один з базових трюків як скейтборду, так і фингерборда, називається Оллі. Без досвіду виконання Оллі ви не зможете рухатися далі, тому почніть навчання з нього.
2
Встаньте з фінгербордом в стійку для Оллі і ведіть борд вперед, після чого клацніть його заднім кінцем об поверхню стола або підлоги і продовжуйте вести борд по траєкторії Оллі.
3
Ще один трюк, без якого складно освоїти більш важкі трюки - це Кікфліп. Для його виконання вам потрібно досить довго тренуватися і розробляти спритність пальців.
4
Постановка пальців на фингерборде тут схожа на Оллі, але на відміну від попереднього трюку, згин верхньої фаланги доводиться на ближнє ребро фингерборда. Траєкторія руху борда - як при Оллі, але він виноситься на ребро, а потім ви повинні спіймати його плазом пальцями.
5
Ви зможете зробити ще один популярний трюк, який називається Pop Shove It, якщо зробите Оллі, але при цьому розгорнете фінгерборд в повітрі на 180 градусів. Для цього під час клацання дерните пальцем назад, щоб фингер розкрутився. Контролюйте його положення другим пальцем, що знаходяться в центрі дошки.
6
Також ви можете зробити варіацію трюку Кікфліп, яка об'єднує Кікфліп і попередній трюк з розворотом на 180 градусів.
7
Ще один трюк називається Фіфті-фіфті грайнд. Для виконання цього трюку знайдіть рівну грань, за якою їхатиме фінгерборд. Встановіть пальці, як на Оллі, і під'їжджаючи до грані зробіть трюк Оллі.
8
Приземляйтеся після виконання трюку на грань обома підвісками і сковзаєте по грані, після чого приземляйтеся на підлогу.
9
За допомогою грані можна виконати і трюк бордслайд, в якому потрібно проїхати на центральній точці дошки по грані до кінця. Сходити з грані і заходити на неї можна за допомогою Оллі. Заплигувати на грань можна як переднім, так і заднім краєм фингерборда.
10
Складнішим трюком є Імпоссібл - виконуючи цей трюк, ви повинні прокрутити фінгерборд навколо пальця, яким робите клацання, для чого щелчковий палець найкраще встановити поруч з болтом. Оберніть фингер на 360 градусів і приземлитеся.
11
Існує маса варіацій цих трюків, і освоївши їх досконало, ви зможете відточувати свою майстерність володіння фінгербордом ще більше.