Як оновлювати час через інтернет.

В епоху комп'ютерів і мобільних телефонів ми все рідше дивимося на ручний годинник. Нам їх замінили електронні в нашій техніці. Що, якщо техніка дасть збій і покаже неправильне час ? Для цього потрібно синхронізувати час з сервером, і тоді ви будете знати точно, який зараз година.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - браузер
Інструкція
1
Синхронізуйте внутрішній сервер часу із зовнішнім. Натисніть кнопку «Пуск», виберіть «Програми» далі - «стандартні» - «Командний рядок». Введіть команду w32tm/config/syncfromflags: manual/manualpeerlist: список, замість списку введіть розділений комами список імен і адрес джерел часу і натисніть Enter. Наприклад, можна ввести адресу сервера синхронізації ntp.mobatime.ru. Далі введіть w32tm/config/update і натисніть клавішу Enter. Ця команда дозволить синхронізувати час комп'ютера з обраним сервером часу.
2
Щоб змінити періодичність оновлення часу (за замовчуванням це сім днів), виконайте наступне. Відкрийте реєстр, для цього натисніть кнопку «Пуск», виберіть команду «Виконати» і напишіть regedit, у вікні, знайдіть гілку HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesW32TimeTimeProvidersNtpClient, там виберіть параметр SpecialPol> час буде оновлюватися кожні десять хвилин.
3
Виконайте наступне, щоб налаштувати оновлення часу. Створіть текстовий файл за допомогою блокнота і пропишіть там команду "net time". Виберіть команду «Зберегти як», виберіть місце збереження, введіть будь-яке ім'я файлу і розширення обов'язково BAT. Далі відкрийте планувальник завдань (Пуск-Програми-Стандартні) і додайте цей файл, частота виконання залежить від вас, ви можете оновлювати час хоч кожну хвилину.
4
Двічі клацніте на годиннику в треї, виберіть у вікні, пункт «Час інтернету», введіть адресу сервера часу, наприклад. time.windows.com і натисніть кнопку «Оновити зараз».
Багато виробників мобільних телефонів періодично випускають нові версії мікропрограм для цих пристроїв. Оновлення прошивки телефону покликане виправити виявлені неполадки в його роботі.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель;
  • - Nokia Software Updater;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для оновлення прошивки мобільних телефонів фірми Nokia скористайтеся програмою Nokia Software Updater. По-перше, вона викачує прошивку безпосередньо з офіційного сервера компанії, а по-друге, невдало виконана прошивка прирівнюється до гарантійного випадку.
2
Скачайте цю утиліту з сайту www.nokia.com/ru-ru. Встановіть це додатки на комп'ютер. Підготуйте мобільний телефон до процедури оновлення прошивки. Скопіюйте всі необхідні дані з пам'яті телефону.
3
Заряджайте мобільного пристрою на 60-100%. Не виймайте з телефону SIM-карту. Скачайте з зазначеного вище сайту потрібну версію прошивки. Якщо ви завантажили файл .exe, запустіть його і розпакуйте файли в будь-яку порожню папку на комп'ютері. Виконайте пошук каталога Products на вашому комп'ютері. Скопіюйте в нього розпаковані файли.
4
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера. Використовуйте для цього USB-кабель потрібного формату. У меню телефону виберіть пункт PC Suite. Це необхідно для отримання доступу до пам'яті пристрою.
5
Запустіть програму Nokia Software Updater. Натисніть кнопку «Пуск» і дочекайтеся визначення типу мобільного пристрою. Натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення пошуку відповідних файлів. Після появи повідомлення про доступність нової версії прошивки натисніть кнопку «Оновити».
6
Під час процесу оновлення файлів не вимикайте телефон і не від'єднуйте USB-кабель. Обов'язково підключіть комп'ютер до інтернету.
7
Чи не завантажуйте самостійно файли прошивки, якщо в цьому немає необхідності. У такому випадку утиліта автоматично виконає завантаження потрібних даних з сервера. Мінус в тому, що якщо під час цього процесу з'єднання з інтернетом буде розірвано, вам доведеться нести мобільний телефон у сервісний центр для відновлення робочих параметрів.