Як відрізнити хутро кролика від норки.

Якщо ви збираєтеся придбати дороге хутряне виріб, потрібно дотримуватися певної обережності, інакше великий ризик стати жертвою шахраїв. Дуже часто недобросовісні продавці намагаються видати за хутро норки хутро фарбованого кролика або бабака. Як відрізнити підроблений хутро?
Інструкція
1
Щоб не купити неякісний товар, відправляйтеся за покупками тільки у великі торгові центри, намагаючись вибирати хутряні вироби найбільш відомих фірм. Серйозний хутряний салон дорожить своєю репутацією і не стане співпрацювати з компанією, яка торгує підробленими хутром. Ризик в цьому випадку мінімальний.
2
Не економте на покупці. Виріб з натурального хутра норки не може коштувати дешево, і підозріло низька ціна повинна вас відразу насторожити.
3
Вибираючи виріб, розгляньте його якомога ретельніше. Хутро норки досить відрізнити від хутра кролика або бабака просто на дотик. У норки хутро досить жорсткий, щільний пружний, при стисненні швидко приймає колишню форму, не повинен бути колючим при дотику.
4
Уважно вивчіть структуру хутра. У норки повинен бути рівний щільний підшерсток, а остевой волосся рівномірної довжини. На відміну від норки, у кролика шерсть на дотик дуже м'яка, а волоски різної довжини.
5
Проведіть долонькою по хутру проти шерсті. Ви повинні відчути легке поколювання жорстких остьових волосків.
6
Хутро норки можна відрізнити від будь-якої іншої підробки, ретельно вивчивши його з виворітного боку. У справжньої норки шкіра повинна залишитися білого кольору або кремового, без жодних слідів якої-небудь фарби.
7
У справжньої норки шкурка в будь-якому випадку залишається блискучою. Також, якщо її нічим не фарбували, на ній залишаються білі волоски, які абсолютно не шкодять її зовнішньому вигляду.
Корисна порада
Уважно вивчати хутро необхідно, тому що від його якості залежить те, як довго вам служитиме дане хутряний виріб, наскільки воно буде теплим і зносостійким. Шуба, зроблена з хутра норки, може прослужити вам до 10 років, а будь-які фарбовані підробки мають значно менший термін служби. Крім того, шуба з хутра норки дуже красива і витончена.
Збираючись купити хутряний виріб, ми ризикуємо бути обдуреними і придбати підробку. Буває, що найменш цінне хутро видають за більш дорогий, адже сучасні технології з вироблення шкурок сильно зробили крок вперед. Особливо часто підробляють норку.
Інструкція
1
Щоб уникнути обману при купівлі хутряного виробу, звертайтеся до продавців, які торгують на ринку даним товаром не перший рік і, що зуміли себе зарекомендувати, будь то магазин, чи підприємець. Вони ж зможуть дати професійні рекомендації.
2
Ретельно розгляньте виріб. Недобросовісні продавці за норку з успіхом здатні видати бабака або фарбованого кролика. Відрізнити хутро норки можна на дотик: він порівняно жорсткий, пружний, майже відразу ж прагне прийняти колишню форму і не може бути колючим. У нього добре виділений щільний, рівний, підшерсток і над ним - як би голчастий остевой волосся рівної довжини. Хутро бабака і кролика занадто м'який, а остьове волоски разновеликие.
3
Пам'ятайте, що сучасні технології здатні піддавати хутро «перукарським процедурам. Носкість хутра норки визначається ламкістю ості. Її можуть стригти, щипати. Сенс цих процедур - зовсім видалити ость, або зрівняти остевой волосся з подпушью.
4
У цьому випадку проведіть долонею по хутрі проти шерсті. Повинно відчуватися легке поколювання від підстрижених остьових волосків.
5
Щоб відрізнити хутро норки від фарбованої підробки, вивчіть його з вивороту, шкіра повинна залишатися білою або кремовою, не мати ніяких слідів фарби.
6
Майте на увазі, що шкурка справжньою норки завжди блискуча і якщо вона не піддавалася фарбуванню, на ній зустрічаються рідкісні поодинокі білі волоски, які не псують її виду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BHYtDbjCgDk
Корисна порада
Залишайтеся уважними при купівлі, і ви уникнете розчарування, а куплена річ буде довго радувати вас. Адже цінність хутра норки полягає в його зносостійкості. Він з успіхом може носитися до десяти сезонів. За еталон стійкості меховщики приймають хутро видри і прирівнюють його до 100%. Хутро норки має рівень стійкості 70%, при цьому вироби з нього відрізняються дивовижною витонченістю.