Як міняти прошивку в телефоні. Як самому міняти прошивку.

Для кожної моделі телефону існує закріплена за нею прошивка, що забезпечує стабільне функціонування апарату. Зміна програмного забезпечення телефону не приведе до появи нових функцій, не передбачених апаратною частиною, але може видозмінити вже існуючі функції, наприклад, якість відтворення аудіо, еквалайзер, і так далі. Для того щоб змінити прошивку , досить виконати ряд дій.
Вам знадобиться
  • - Дата кабель
  • - Драйвера для синхронізації
  • - ПО для синхронізації
Інструкція
1
В першу чергу, необхідна синхронізація телефону з комп'ютером. Для цього використовуйте дата кабель, драйвера для комп'ютера і програмне забезпечення для синхронізації. Звичайно всі ці складові поставляються разом з телефоном. В іншому випадку використовуйте пошуковик для знаходження драйверів і програмного забезпечення. Майте на увазі що ви можете вибрати ПО, підходяще для всього модельного ряду вашого телефону, але драйвера повинні бути саме для вашої моделі телефону. Використовуйте тільки ті компоненти, які задовольняють даній умові, інакше дана операція може потерпіти невдачу. Встановіть драйвера і програмне забезпечення, після чого підключіть телефон до комп'ютера.
2
Підготуйте телефон до зміни програмного забезпечення. Переконайтеся, що ПЗ для синхронізації "бачить" телефон, після чого скопіюйте особисті дані, що знаходяться на телефоні - телефонну книгу, повідомлення, а також фото, аудіо та відео файли. Це необхідно тому як в процесі зміни ПО всі ваші особисті дані можуть бути загублені. Переконавшись, що ви скопіювали файли, переходите до наступного кроку.
3
Скачайте програмне забезпечення для перепрошивки, а також потрібну вам версію прошивки. Ви можете знайти їх, використовуючи пошуковик. Бажано використання перевіреної або заводський прошивки, які можна знайти на офіційному сайті виробника апарату. Невдала операція зі зміни програмного забезпечення може привести до псування телефону.
4
Встановіть програми, після чого скопіюйте поточну версію прошивки на комп'ютер. Це необхідно на випадок невдачі під час зміни програмного забезпечення. Переконайтеся, що батарея заряджена більш ніж наполовину, щоб уникнути розрядки під час процесу зміни прошивки. Проведіть операцію, ретельно дотримуючись інструкцій. Вимкніть телефон від комп'ютера і перезавантажте його.
Для того щоб створити власну локальну мережу, в якій кілька ноутбуків або комп'ютерів будуть одночасно отримувати доступ в інтернет, рекомендують використовувати маршрутизатори.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, мережевий кабель.
Інструкція
1
Проблема в тому, що для стабільної роботи маршрутизаторів їх рекомендують прошивати, тобто оновлювати програмне забезпечення. Придбайте потрібний пристрій. Встановіть його і підключіть харчування.
2
Увімкніть будь-який комп'ютер з доступом до інтернету. Перейдіть на офіційний сайт виробника вашого маршрутизатора. Знайдіть сторінку, що містить файли з програмним забезпеченням. Знайдіть потрібну версію ПО (найчастіше це остання перевірена версія) і скачайте її.
3
Підключіть даний комп'ютер до маршрутизатора через роз'єм Ethernet (LAN). Природно, використовуйте для цього мережевий кабель. Увімкніть маршрутизатор.
4
Відкрийте керівництво користувача для даного обладнання. Знайдіть у ньому первісний IP-адресу пристрою, а також стандартні логін і пароль, необхідні для доступу до настойкам.
5
Увімкніть браузер і заповніть його адресний рядок IP-адресою маршрутизатора. Найімовірніше, вам буде потрібно прописати попередньо рядок http://. На дисплеї відобразиться головне меню web-інтерфейсу маршрутизатора.
6
Знайдіть меню, що відповідає за оновлення версії програмного забезпечення пристрою. Його назва залежить від фірми виробника конкретно взятого обладнання. Відкрийте це меню. Натисніть кнопку Browse (Перегляд, Шлях до файлу) і відкрийте у вікні попередньо скачаний файл- прошивку .
7
Дочекайтеся завершення операції оновлення програмного забезпечення. Якщо маршрутизатор НЕ перезавантажився автоматично, зробіть це самостійно.
8
Налаштуйте доступ до інтернету для даного обладнання, використовуючи параметри меню "Налаштування мережі» або Internet Setup. Природно, попередньо підключіть до каналу WAN (Internet) пристрою кабель з'єднання з інтернетом.
Корисна порада
Перед установкою нового ПЗ прочитайте рекомендації вашого провайдера. Іноді потрібно встановлювати певну (не останню) версію прошивки.